2733
2734
عنوان

صبحانه خفن چی درست میکنید معمولا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 78 پست
الان اگه فوبیات را کنار گذاشته بودی درگیر صبحونه نبودی برات آماده میکردن 

ما صبحونه نمی‌خوریم کلااااااا.😄😄😄

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
نه بابا  همسایه مون  حدود شاید نهایت ۳۰باشه   ۵سالذهمسایه هستیم

فکر کردم فردا تو راه پله ها میگن دستپخت دخترم بود 

شک ندارم که پس از مرگ🏞🧚‍♂️ملائک گویند از دل قبر 🌫خودت خیز که مهمان  داری🌠 ما سراسیمه بپرسیم که آن❤مهمان❤کیست 🌠 وبگویند که مهمان 💚 ز خراسان داری ❤💚❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من صبحانه سرد دوست دارم. پنیر با مخلفات.اگه کوکویی الویه‌چیزی مونده باشه از شب قبل همونو سرد دوست دارم.نهایت کره وعسل یا مربا یاشیر اگه دیگه خیلی بخوام چیز گرم بخورم تو زمستونا یا تخم مرغ یا ازشب قبل سوپ باشه اونو میخورم.۵۰درصد موارد هم صبحانه نمیخورم یدونه چایی باخرما 

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2731
چیزی نیس یه کم روغن بریز مای تابه بعد هسته خرمارو درش بیار تو روغ تفت بده بعد تخم مرغ بنداز بخور

ممنون حالافردا درست کنم ببینم خوشمزست

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
فکر کردم فردا تو راه پله ها میگن دستپخت دخترم بود 

نه آپارتمان که نیست. 😄😄😄کنار خونه همدهستیم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
ناهار که میخوری😂 الان باید دختر کوچولوت بیدارت میکرد میگفت امروز ببرم پارک و شهر بازی

نهار خدا زنده نگه داره یه فست فود هست سر این کوچهه.  یا کترینگ هست. سر اون کوچه😄😄😄

نه آپارتمان که نیست. 😄😄😄کنار خونه همدهستیم

الان آدرس خونه همسایتونوهم میپرسن😅😅😅😅

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
الان آدرس خونه همسایتونوهم میپرسن😅😅😅😅

آلزایمر دارم. بلد نیستم. یاد میگیرم. ولی فراموش میکنم😄😄😄فقط می‌دونم اینجا یزد

آلزایمر دارم. بلد نیستم. یاد میگیرم. ولی فراموش میکنم😄😄😄فقط می‌دونم اینجا یزد

توروحت😂😂😂😂😂

الان بلایی سرت میارن که به خودت بیای وآلزایمرکلایادت بره😂😂

من حال دارم عاشق صبحانه م 😁

من الان ماکارونی سیب زمینی سرخ شده وپنیرسبزی اصل نیشابور خوردم نعنافلفلیم داشت اره جونم😋😋😛😛😜😜🤪🤪🥹🥹😅😂🤣

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏
2706