2737
2739
عنوان

دیشب‌باشوهرم‌کتک‌کاری‌کردیم‌برادرشوهروجاری‌م‌اومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2408 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم واقعا چرا گذاشتی تا این حد ازتون سواستفاده کنه اصلا زن نباید اینجوری دست به جیب باشه واسه مرد خواهری  بخدا نمیخوام ناراحتت کنم میدونم دلت شکسته ولی بشین یه دفتر بیار تموم کارایی که واسه ش کردی ودرمقابل تموم قولایی که داده وانجام نداده بنویس اونوقت ببین شما از جیب خرج کردی ایشون از زبون فقط الان دقیقا جاتون عوض شده

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2742

عزیزم این پسره مشکل داره از الان تو سرت بزنه وای به حال بعداً . این آقا چرا همش از شما انتظار پول داره .حتما یه مشاوره برو و خواهشاً قلبتو بگذار کنار با منطق عقلت تصمیم بگیر با این آدم میشه بری زیر یک سقف ؟ یا تو رو فقط بخاطر پول حقوقت میخواد به مشکل برمیخوری فردا اگه ریالی کمکت نکرد چی همه هزینهات به عهده خودت بیفته چی ؟ خواهشاً عشق فقط برا اوایل ازدواج خوبه بعدش فقط عقله و منطق فکراتو‌بکن 

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش

ببین چی بهت میگم اینا نشونه هستن 

بعضی از آدمها عاقلند اگر شده روز قبل از عروسی قیچی میکنن این رابطه را 

بعضی‌ هم فکر می کنن بعد از یه مدتی با هم رابطش ن بهتر میشه  اما زهی خیال باطل 

ورژن‌ش 1000برابر بدتر میشه 

از من به تو گفتن

شاد شادم
2740

فقط همون قسمت زن بازیاش میتونه تنها دلیلی باشه که نشه با یه مرد ادامه داد

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
پولاتونو بذارید وسط زندگی مشترک یعنی همین

این برای وقتیه ک حقوق یکسان داشته باشیمن حق طلاق با مردحق حضانت فرزند با مردحق خروج کشور با مرد .و..‌

چرت نگو خواهشا اینجا ایرانه

2706