2752
2734
عنوان

برای همسر خیانتکارم مراسم ختم بگیرم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گلم خیانت هیچ وقت قابل بخشش نیست و با اروم کردن خودت روحتو فرسایش میدی و دیگه چیزی ازت باقی نمیمو ...

وا یعنی اروم نشم خوبه و همش فک کنم این ادم خیانتکار تو قلبمه همسرمه

بعد اون وقت فک کنم مرده از نظر شما اشکال داره ؟؟

اینکه برام مهم باشه که فرسایشی تره

2731
فراموش نمیشه فقط میشه کنار اومد اما همیشه یه درده

💔💔💔

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

اگه مجبوری باهاش زندگی کنی سعی کن یه پس انداز برای خودت جمع کنی واسه روز مبادا و یه آپارتمانی برای خودت بگیری اصلا هم بهش بها و ارزش نده تو وجودت واسش نقش بازی کن ازش بکن 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
خب دل هم مهمه دیگه . ممکنه یکی جلو چشمت باشه ب چشم دوست وهمکار اشنا ببینیش نه بیشتر 

میتونه نفر اول زندگیت نباشه ولی نمیتونی فراموش کنی گذشته ی مشترکتون رو. هزار بار هم بگی این مرد همخونه ی منه بازم میدونی که همسرت بوده که حالا با هم سردید.

میتونه نفر اول زندگیت نباشه ولی نمیتونی فراموش کنی گذشته ی مشترکتون رو. هزار بار هم بگی این مرد همخو ...

منظورم اینه تمام کارایی که یه زن بیوه انجام میده انجام بدم 

حتی ممکنه تصمیم بگیرم دوباره ازدواج کنم .

اگه اینجوری قراره خودتو اذیت کنی نکن 

اون اذیتت کرده باز توام خودتو اذیت کنی؟!

نمیدونم چی بگم واقعا شرایط سختیه ولی اگ مدرک میداشتی ازش میشد شکایت کنی و حق رو هم به تو میدادن

ولی حالا ک مجبوری ادامه بدی به نظرم سرد تر باش باهاش یا یه جوری باش که بفهمه اشتباه کرده

مشاوره هم خیلی کمک کنندس

ولی هرکاری ک میکنی سعی کن خودخوری نکنی و خودتو نابود نکنی

به نظرم شروع کن ب پیشرفت کردن و اونم کمتر محلش بده ک بسوزه که تو رو از دست داده

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
2706