2733
2734

میخوام فک کنم مرده و هرسال تو سالروزی که خیانتش فهمیدم حلوا بدم و ب خودش هم نگم

چون خاطرات خیانتش خیلی ازارم میده دنبال راهی برا ارامشم 

خودش میگه فراموش کن اما نمیتونم این حجم ازنامردی و بی خیال شم

بخاطر داشتن بچه و وضعیت مادی نمی تونم   جدا بشم .

به نظرتون مرده پنداری همسرم کمکم می کنه اروم بشم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نبخش ولی فراموشش کن بخاطر آرامش خودت

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
نبخش ولی فراموشش کن بخاطر آرامش خودت

فراموش نمیشه

فقط میشه کنار اومد اما همیشه یه درده

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

آدم فقط باید آلزایمر بگیره تا فراموش کنه 

اینطوری بدتر اذیت میشی 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

چطور تونستی باهاش زندگی کنی؟

شوعر من خیانت نکرده ولی خب جوری قلبم رو شکونده که ازش متنفرم فقط دعا میکنم بره تصاوفی چیزی کنه بمیره راحت شم

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

نه این.جه کاریه دیگه تو روخدا اینم باب نکنین مثل جشن طلاق 

یا جدا شو یا برو روانشناس راه حل بهت بده بتونی کنار بیای نکه با این کار بدتر خودتو نابود کنی

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

خیانت جنسی؟

به نظرم راه خوبیه.عکسشو قاب بگیر بانوار مشکی خرما وحلوام بذار.خانواده خودت وپدرومادر اونم دعوت کن خودشم دعوت کن.روضه بذار بشینید رور هم گریه کنید.بعدم خرما وحلوا پخش کنید.

خخخخ.چقدر حال میده طرفو اینجوری نابود کنی.ولی از فرداش کلا فراموش کن.چنان تغیر وپیرفتی بدا به خودت واونم حسابش نکن که بسوووووزه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

عزیزم فک نکنم الان پربازدید بشه

حدودای ۱۰ شب به بعد با همین موضوع ولی جلب توجه بیشتر کنه تاپیک بزن.

اکه نظر من رو بخوای نه عزیزم این کار رو نکن خوب نیست

فراموش که نمیشه 

بهتر نشده یا بازم خیانت میکنه؟

اگه مستقل بودی راحت تر بود ولی بت شرایطی که شما گفتید آدم میمونه چی بگه

کاشکی از مشاور های سایت کمک بگیرید

2706