2733
2739
عنوان

بین دوراهی موندم 😓لطفا جای خواهرم بیایدشما

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 31 پست
😔😔😔چرا اینو میگی؟ من فکر هرثانیه ام دخترمه بخاطرش پیرشدم از همه چی زدم الان خودم ته دلم تنوع و شا ...

ولشون کن عزیزم یه عده فقط حس منفی میدن هیچکس بهتراز مادر هوای بچه هاش بیشتر نداره فقط یه نفر بیشتر اونم خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم خیلی وقته عروسی نرفتم دلم تنوع میخواد ازطرفی اگه بریم یه ده تومنی خرج باید کنیم دخترمم ببرم ...

نگاه عزیزم خودت داری جواب خودتو میدی 

کلی بدهکاری دارید دخترتم که باید ببری دکتر نبری میوفته یکماه دیگه 

درسو دانشگاهتم که هست 

من بودم عروسی رو نمیرفتم بجاش یه روز با شوهرم و بچم میرفتم یه رستوران و یه بیرونی چیزی که به قول شما تنوع بشه 

به هرصورت این نظر شخصی منه 

شما مختارید خودتون تصمیم بگیرید 

2742
نگاه عزیزم خودت داری جواب خودتو میدی  کلی بدهکاری دارید دخترتم که باید ببری دکتر نبری میوفته ی ...

درسته همون ماه هم تولد دخترمه اگه نرم تولدشو میبرم کافه ایی جایی برگزار میکنم ک روحیهدام عوض بشه

ولشون کن عزیزم یه عده فقط حس منفی میدن هیچکس بهتراز مادر هوای بچه هاش بیشتر نداره فقط یه نفر بیشتر ا ...

من شبی نیست ک بخاطر دخترم گریه نکنم تا الان واسش هیچی کم نزاشتم ولی ایندفعه دلم میخواست منم مثه خواهرام بدون دغدغه عروسی شرکت کنم خوش بگذرونم باز از شانس من همه چی افتاد تو همون روزا 

2738
😔😔😔چرا اینو میگی؟ من فکر هرثانیه ام دخترمه بخاطرش پیرشدم از همه چی زدم الان خودم ته دلم تنوع و شا ...

قضاوتت نکردم خدا همه مریضا رو شفا بده ولی اون طفل معصوم از خودش اراده ای نداره و شما سرپرستشین و ببینین اگه خودتون جای اون بودین چه انتظاری داشتین

ببرش پارک بچه ها رو ببینه هم حال خودش خوب میشه هم حال دل خودت

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
قضاوتت نکردم خدا همه مریضا رو شفا بده ولی اون طفل معصوم از خودش اراده ای نداره و شما سرپرستشین و ببی ...

هر تصمیمی بگیری گردن خودته

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
قضاوتت نکردم خدا همه مریضا رو شفا بده ولی اون طفل معصوم از خودش اراده ای نداره و شما سرپرستشین و ببی ...

میبرمش پارک همه جا میبرمش خودش میره با بچه هابازی میکنه راحت ولی نیاز ب کفش طبی واین چیزا داره یکم راه رفتنش سخت راه میره سرعتش کمه کف پاش صافه باید این ماه ببرمش دکترش معاینه اش کنه شاید نیاز ب عمل داشته باشه البته کسی بجز منو شوهرم نمیدونه قراره ببرمش دکتر نمیخوام بفهمن 😓 خودم دلم تنوع میخواست ک هبچب دبگه

استارتر این کاربرایی که سرزنش میکنن و ولشون کن .. ولی من جای تو بودم هیچکدوم از این شرایط رو نداشتم هم عروسی نمیرفتم فقط به هاطر دوری راه .. من ۵ ساعت فاصله داشتم کلی عروسی رو نرفتم چون به نظرم ارزش نداشت اینهمه برم و بیام .. حالا که دیگه کلی کار  و خرج هم داری ..برسد تو شهر خودتون خوش بگذرونید .. 

میبرمش پارک همه جا میبرمش خودش میره با بچه هابازی میکنه راحت ولی نیاز ب کفش طبی واین چیزا داره یکم ر ...

چه تنوعی بهتر از اینکه پاره تنتو‌ ببری دکتر و بدونی حالش بهتر میشه مگه عشقی بالاتر هم داریم ؟

یه تولد یا جشنی براش بگیر دو تا رو هم دعوت کن خودت و اون عشق و حال کنین

2706