2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خیلی اعصابم بهم می‌ریزه  هی میگه زیاد نرو و فلان

میترسن قدیمیا که دوماد با دختر رابطه نزدیکی کنه و دیگه بیخیال مراسم و خرج کردن و این چیزا بشه و مثلا بخیال خودشون دخترشون بی حرمت شه در حالیکه دوره این حرفها تموم شده

🟡🟠🔴

مامان من حتا نمیزاشت زیاد تلفنی حرف بزنم چ برسه ب رفت و آمد!

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
چرا خب؟

چون تو هم باشی گیر میدی 

الان شاید بگی نه ولی تو شرایطش قرار بگیری به نحو دیگه ای گیر میدی ، من مامانم گیر نمیداد ولی از چهره و رفتارش مشخص بود 

خب بالاخره اینکه ببینن بچه شون میخواد زندگی مستقلی شروع کنه واسشون اولش سخته درسته همه پدر مادرت آرزوی خوشبختی برای بچه هاشون دارن ولی اکثرا دلشوره هاشون رو به طریقی نشون میدن . یکی گیر میده به خود طرف یکی گیر میده به دیگر اعضا خانواده یکی تا بچه ش نره سر زندگی هر روز عصبی 

2738
خیلی اعصابم بهم می‌ریزه  هی میگه زیاد نرو و فلان

انشاالله بعدا پشیمون نشی بخاطر گوش نکردن حرفاش،تو همین سایتم خیلیارو ببینی پشیمونن از زیادی پیش هم بودنای دوران عقد

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚