2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرش نابوو شد..یه مدت همه پشتش حرف میزدن و هر کسی یه چرتی میگفت ...بعد ۱ ماهم بیخیال شدن ولی مامانش  هنوز نابوده

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025

بله دوست یکی از دوستام . مامانش داشت خودشو پر پر میکرد از حال رفت موقع تشیع بردنش بیمارستان ( فقط درباره مامانش دوستم بهم گفت )

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

اره دختر عموم ۱۸ ساله تازه عروس خودش و آتیش زد با لباس سفید نامزدی که براش خریده بودن  کسی نفهمید چرا یه مدت  یادش بودن الان نه .. و دختر دایم که اونم با دوتا بچه خودشو اتیش زد و جلو چشم همه سوخت شب عید بخاطر تهمت های خانواده شوهر و بی محبتی شوهر 

کار بسیار غلطی نکنین توراخدا هیج کس یادش نمیاد که یه روز بودین اصلا بیادم  بیارن دیگه به درد شما نمیخوره ... شوهر دختر عموم و دایم رفتن ازدواج کردن الانم تو کیف حال خودشونن 

این مرگ نیست که انسان باید از آن بترسد بلکه باید از این بترسد که هرگز زندگی را آغاز نکندانسان تا زمانی که از مرگ بترسد نمی‌تواند چیزی را در اختیار داشته باشدپس من ترجیح می‌دم مرگی با معنی داشته باشمتا یک زندگی بدون معنی

بله تک پسر16ساله یه خانواده که 7

تا خواهر داشت رفت و داغشو گذاشت به دل مادرش و 7خواهرش 

کابری خیلی قدیمی ام قبلی رو خودم ترکوندم که شناسایی نشم فک نکنید تازه عضو شدم با تشکر😁
2706