2733
2739
عنوان

بردگی این سایتو نکنید

221 بازدید | 13 پست

ببخشید دیگخ. چون ی عده احساس زرنگی دارن کسی ی کار کوچیک راه انداخته مینویسه اینجا، سریع میگه نینی یار بیا تبلیغ . هیچی ب تو نمیرسه .اینا میخوان پول تبلیغ بگیرن بزارن سایت. این وسط از تو هم استفاده میکنه. 

هیاهوی بسیار برای هیچ ....

منکه دیگ تبلیغات نمیبینم واقعا واقعا کار خیلی زشتیه بالا پایین وسط ۴ تا اینور اونور همه تبلیغ

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نفهمیدم چی گفتی 

کسایی ک خیلی گزارش میزنن هیچ سودی بهشون نمیرسه. نهایت بابت عملکرد نی نی یار از نینی یاره تقدیر تشکر میشه حقوق میگیره

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
2738
منکه دیگ تبلیغات نمیبینم واقعا واقعا کار خیلی زشتیه بالا پایین وسط ۴ تا اینور اونور همه تبلیغ

میخای پست بنویسی نمیدونی از کجا ضربه بزنی که ثبت شه و تره تو تبلیغات :/

میشم یه آدمِ مغرور..! جوریکه هیچکس باورش نشه!.. حتی شما دوستِ عزیز..!.. :) 
میخای پست بنویسی نمیدونی از کجا ضربه بزنی که ثبت شه و تره تو تبلیغات :/

دقیقا رو عصابع

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐