2737
2734
عنوان

داداشم گرفته بچه همسایه رو زده😐

199 بازدید | 12 پست

داداشم۱۵ سالشه از اون پسره بزرگتره

همسایمون شاکی اومد که پسر من و زده و اینا

من تا چهره داداشم و دیدم مطمئن شدم زده، ازش پرسیدم چرا زدی؟

گفت باهامون شوخی میکرد😐

من از خانومه معذرت خواهی کردم

نشستیم داداشم و نصیحت کردیم، من میگفتم خجالت نمیکشی میگیری بچه مردم و میزنی، آبرومون و بردی و..

هیچی نمیگفت ساکت نشسته بود.

گفت آبجی دهن من و باز نکن، 

گفتم میخوام باز بشه ببینم چی میخوای بگی😐

گفت تو کوچه دیدم با بچه ها شوخی میکرد یهویی میرفت از پشت شلوارشون و میکشید پایین

منم گرفتم زدمش

گقتم چرا اونجا نگفتی؟ گفت از مامانش خجالت کشیدم

الان به خانومه بگم چه دسته گلی تربیت کرده یا همینجا تمومش کنیم؟😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حتما بگو

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️

به خانومه میتونی بگی پسرتون اینکار رو میکرده داداشم زدتش

البته کار اشتباه برادر من توجیح نمیشه گفتم که در جریان باشید و به پسر گلتون تذکر بدید

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵گویند کریم‌ ست و گنه می‌بخشد... گیریم که بخشد ز خجالت چه کنم؟💔 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست•• تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️
2738

اون خانم و تربیت بچه شو ولش کن به برادرت بفهمون که ما مسئول اصلاح دیگران نیستیم و دنیا همه جوره آدم داره بهتره مراقب خودش باشه یه حرکت یا کتک ناجور میتونه تبعات سنگین براش داشته باشه. ضمنا نصیحت به درد نمیخوره، استدلالش کنید، قانعش کنید که خودش و مراقبت از خودش مهمترین وظیفه شه

به خانومه میتونی بگی پسرتون اینکار رو میکرده داداشم زدتش البته کار اشتباه برادر من توجیح نمیشه گفتم ...

موافقم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
اون خانم و تربیت بچه شو ولش کن به برادرت بفهمون که ما مسئول اصلاح دیگران نیستیم و دنیا همه جوره آدم ...

درسته

متاسفانه خیلی تعصبیه

بیشتر از خودش دلش برای بقیه میسوز

یه روز این تعصب کار دستش میده