2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخاطر لوزه هاته 

یا ممکنه خلط پشت گلو داشته باشی 

زنیان از عطاری بگیر ی قاشق مرباخوری صبحا ناشتا بجو ببین چجور میشی اگ رفع شد بدون خلط پشت حلق بوده اگ نشد برا لوزه هاته 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
خداتوشکرکن که این مشکلونداری😊

عزیزم آدمیزاده دیگه همه دارن بابد رفعش کنی فدات ببین علت چیه یا دندونه یا معدس یا زبونه بخدا منظور بدی نداشتم امیدوارم ناراحت نشده باشی

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
عزیزم آدمیزاده دیگه همه دارن بابد رفعش کنی فدات ببین علت چیه یا دندونه یا معدس یا زبونه بخدا منظور ب ...

هرچی متن رو بالا پایین کردم چیزی برای معذرت خواهی ندیدم😂😂😂

سوال پرسید جواب دادی

2738
هرچی متن رو بالا پایین کردم چیزی برای معذرت خواهی ندیدم😂😂😂 سوال پرسید جواب دادی

چمیدونم دوس ندارم کسی ازم دلخور بشه گفتم شاید خدای نکرده دلش شکسته باشه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری