2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم به من با دوس دختر سابقش

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 91 پست
میدونی چرا کردم؟ چون مرتب در حال فیلم.... دیدنه. چون اکسپلورش همش زنهای لختیه..... چون یکبار پا ندم ...

اصلا بنامش نکنی هاا... اگر اینجوریه که برگ برنده ها دست خودت نگه دار

الکی هم تو زندگی براش فداکاری نکن

خودتو دوست داشته باش

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بخاطر خیانت شوهرم از ۴ بیدارم 

قلبم درد میکنه 

روحم درد میکنه 

ولی خب چون اولین چیزی ک ازش دیدم بود 

و ازم فرصت خواست ببخشیدمش فعلا

نگران ایندم ک چ بلایی قراره سرم بیاره

این کاربر در تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ قلبش مرد 💔
میدونی چرا کردم؟ چون مرتب در حال فیلم.... دیدنه. چون اکسپلورش همش زنهای لختیه..... چون یکبار پا ندم ...

با خودت عهد ببند هیچوقت هیچ کاری در حقش نکنی تمام .دیگم امتحانش نکن ک خودتو اذیت کنی .اگه امتحانشم خوب پس میداد نباید این کارو میکردی چون آدما یسال دیگم آدم پارسال نیستن و دایم درحال عوض شدن هستن

2731

عزیزم چجوری امتحانش کردی نفهمید یعنی با یه شماره ناشناس پیام دادی؟چی بهش گفتی بگو منم شوهرمو همونجوری امتحان کنم😔

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
منم بخاطر خیانت شوهرم از ۴ بیدارم  قلبم درد میکنه  روحم درد میکنه  ولی خب چون اولی ...

ببین از من به تو گفتن هیچ مردی تو ابن حیطه درست نمیشه. خودتو گول نزن. حواستو خیلی جمع کن. شوهر من چنان گریه میکرد و عجز و التماس سر مسائل دیگه ولی باز تکرار کرد هربار زرنگ تر.

نه والا بلا اینجوری نیست. میشه شوهرت مهم نباشه و با خیانتش بریزی بهم.  مثال : من از شوهرم متن ...

یا ممکنه طرف دست خانوما رو بخونه حدس بزنه یه تله است نقش بازی کنه

اونوقت ما میمونیم و مردی که داره برامون نقش بازی میکنه و بازم گول میخوریم

ببین از من به تو گفتن هیچ مردی تو ابن حیطه درست نمیشه. خودتو گول نزن. حواستو خیلی جمع کن. شوهر من چن ...

بخاطر دلمم شده یبار بهش فرصت میدم 

میدونم دیگه زندگیم مثل قبل نیست 

این کاربر در تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ قلبش مرد 💔
یا ممکنه طرف دست خانوما رو بخونه حدس بزنه یه تله است نقش بازی کنه اونوقت ما میمونیم و مردی که داره ...

و اونوقت میشه قوز بالا قوز 

لطفا به نیت حاجتم صلوات می‌فرستید؟؟ ممنونم زني را مي شناسم من، که شوق بال و پر دارد، ولي از بس که پر شور است، دو صد بيم از سفر دارد... زني را مي شناسم من، که در يک گوشه ي خانه، ميان شستن و پختن، درون آشپزخانه... سرود عشق مي خواند، نگاهش ساده و تنهاست، صدايش خسته و محزون، اميدش در ته فرداست...زني را مي شناسم من،که مي گويد پشيمان است، چرا دل را به او بسته، کجا او لايق آنست... زني هم زير لب گويد، گريزانم از اين خانه، ولي از خود چنين پرسد،چه کس موهاي طفلم را، پس از من مي زند شانه؟.. زني با تار تنهايي، لباس تور مي بافد، زني در کنج تاريکي، نماز نور مي خواند...زني را مي شناسم من،که مي ميرد ز يک تحقير،ولي آواز مي خواند،که اين است بازي تقدير... زني با فقر مي سازد، زني با اشک مي خوابد، زني با حسرت و حيرت،گناهش را نمي داند... زني واريس پايش را، زني درد نهانش را، ز مردم مي کند مخفي، که يک باره نگويندش، چه بد بختي چه بد بختي... زني را مي شناسم من، که شعرش، بوي غم دارد، ولي مي خندد و گويد، که دنيا پيچ و خم دارد..زني مي ترسد از رفتن که او شمعي ست در خانه، اگر بيرون رود از در، چه تاريک است اين خانه...زني را مي شناسم من،که رنگ دامنش زرد است،شب و روزش شده گريه،که او نازاي پردرد است...زني را مي شناسم من،که ناي رفتنش رفته،قدم هايش همه خسته،دلش در زير پاهايش،زند فرياد که بسه... زني در کار چون مرد است، به دستش تاول درد است، ز بس که رنج و غم دارد، فراموشش شده ديگر، جنيني در شکم دارد...
عزیزم چجوری امتحانش کردی نفهمید یعنی با یه شماره ناشناس پیام دادی؟چی بهش گفتی بگو منم شوهرمو همونجور ...

نکن اینکارو اگه مثل من تحمل نداری. من پیج اینستای همون دخترو داشتم از طریقی. یه پیج درست کردم فتوکپی همون پیج با کلی پست که شک نکنه پیجمو قفل کردم. به تعداد فالوور فالووینگای اون دختره رو فالوور جمع کردم در واقع خریدم فیک. پروفایل دختره هم عکسش بود سیو کردم گذاشتم پروفایلم. آیدیشم کپ فقط یه حرف اضافه تر گذاشتم. پیج اون دخترو از گوشیش بلاک کردم تا یوقت سرچ نکنه. سرچ میکرد مال من میومد بالا اینجوری

انقدم ظاهرش خوبه که.... هیچ کی باور نمیکنه حرفهای منو.

دیگه نزار با حرفاش خامت کنه

بخاطر بچه ممکنه بخواد که پیشش بمونی یا قانعت کنه

ولی زیر بار نرو

اون هر کاری میکنه که تو برگردی حتی گریه و التماس که اونم یه دروغه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بنظرم اگر رفتارای دیگش مثل فیلم ... دیدن و ... متوجه تون کرد که این اقا مشکل داره وارد راهی بشین که این مشکل رو مدیریت کنین مثل مشاوره و ...

چون امتحان کردن و اینا دیگه معنی نمیده

جز جنگ اعصاب نیست

همون ی مشکل اول کافی بود حستون قوی بشه با کی طرفین

حالام دیر نشده فقط چت بوده ... بعضی مردها در همین حدن

روشون باز نکنین ببخشید گاون قدرت نمایی میکنن عملی میکنن بعد مثل خر تو گل گیر میکنن

اصلا بنامش نکنی هاا... اگر اینجوریه که برگ برنده ها دست خودت نگه دار الکی هم تو زندگی براش فداکاری ...

دقیقا برگ برنده ها دست منه. جدا شدم اون میمونه و قسط هاش.‌ چیزی در چنته نداره. از این ببعدم فقط ازش میکشم. حقیقتا دلم زندگی جدید با مرد جدید نمیخواد میدونم طلاقم بگیرم یه زندگی مجردی خواهم داشت دلم مرده خیلی بد مرد.... واسه همین مبگم با همین ادامه میدم بخاطر مامانم بخاطر پسرم. از خودم گذشتم

دیگه نزار با حرفاش خامت کنه بخاطر بچه ممکنه بخواد که پیشش بمونی یا قانعت کنه ولی زیر بار نرو اون ...

منکه جایی نرفتم. سر جام نشستم فقط دیگه ادم سابق نیستم. منی که همیشه پر شور و پر حرف و پر انرژی بودم همه رو میخندونم. دیشب مهمون داشتیم مادرشینا بودن عین یه تکه سنگ بودم همه هی میگفتن. منم گفتم خوبم حالم خوب نیس( فقط تونستم بغضمو بخورم نتونستم بخندم....)

2706