2733
2734

رفتم تو صف نون سنگک

نه تنها اقایون تعارف نمی کنن توصف ماه اخر بارداری ام

که البته انتظاری هم نداریم 

نه تنها پشت شون کردن وحالت ناجوری ایستادن سمت یه خانم که عکسش می ذارم 

بلکه میبینن من از قبل ایستادم میان جلو نوبتم رو میگیرن !الان که باردارم نمی تونم دعوا کنم

مرد گنده گردن کلفت بدون نوبت میاد جلوم وایمیسته !ونوبت رعایت نمی کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم حست کاملا درسته

بعضی ها بی شخصیتن و رحم ندارن 

همدیگرو درک نمیکنن و هوای همو ندارن ،ب خصوص اون هم یک خانم پا به ماه...

وقتی خودمون به هم رحم نکنیم ، دشمن بیاد رحم کنه؟؟؟؟

غصه نخور این چیزا همه جا هست❤

عزیزم حست کاملا درسته بعضی ها بی شخصیتن و رحم ندارن  همدیگرو درک نمیکنن و هوای همو ندارن ،ب خ ...

اخه جالبه قبل بارداریم با ارایش و لباس مد و کفش پاشنه دار بودم 

بیشتر رعایتم می کردن !

منم یه بار رفتم نانوایی  زنه افغانی و پرو از من طلبکاره که من اینجا بودم بعد رفتم خرید حالا نو ...

من ایستاده بودم 

مرد گنده بلند گردن کلفت

چون احساس قدرت میکرد اونم مقابل یه زنه حامله !

ب نوبت میومدن جلوم نوبتم رو میگرفتن !

جالبه ب قیافه هاشونم نمی اومد این قد بی شعور باشن..

2740
اخه جالبه قبل بارداریم با ارایش و لباس مد و کفش پاشنه دار بودم  بیشتر رعایتم می کردن !

واااا 

پس خیلی هرزه هستن ... به یک خانم باردار رحم نمیکنن

بعد به یک خانم با آرایش راه میدن؟؟؟؟

واقعا چه مردایی هستن بعضیاا

ولشون کن خواهر . الان ارامش داشته باش برای بچت خوب نیست فکر و خیال و حرص خوردن...

ب این فکر کن ک نینی کوچولوت ان شاالله سالم به دنیا میاد و قراره عروسش کنی😍❤

من ایستاده بودم  مرد گنده بلند گردن کلفت چون احساس قدرت میکرد اونم مقابل یه زنه حامله ! ب نو ...

باید اعتراض میکردی

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
منم یه بار رفتم نانوایی  زنه افغانی و پرو از من طلبکاره که من اینجا بودم بعد رفتم خرید حالا نو ...

دقیقا خانواده منم نونوایی  دارن هرررزو مشتریا هومو تیکه پاره میکنن که یکیشون می ایسته بعدش میره بعد یکی دیگه میاد نفر اول پررو پررو میاد دعوا، درصورتی که هیچ جای دنیا نوبت و فلان نداریم باید وقتی ایستادی جایی تا اخرش باشی بعد بری مردم نوکر بابات نیستن 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2706