2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
سلام دوستان,منم مشکل به هم ریختگی پری رو دارم اما وقتی دکتر رفتم گفت به صورت کلی نباید سیکل ماهانه از۲۳ روز کمتر و از ۳۰روز بیشتر شه والا باید درمان انجام شه,
پروردگارا از کوچولوی منم محافظت کن ...
رویای شیرین. دکتر من خیلی خوبه ولی مشکل اینجاس که نزدیک 1- 1.5 میلیون دستمزد میگیره. از طرفی ام فقط تو چنتا بیمارستان خصوصیه که طرف قرارداد با بیمه ی من نیستن.
اللهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی. امام رضا مراقب نی نیه منم باش.
دکتر بچه اول من خیلی خیلی خوب بود.هم بیمارستان دولتی قرارداد داره هم خصوصی.اصلا دستمزد اضافه هم نمیگیره.هرکی خواست به من ایمیل بده شماره و آدرس میدم.تعیین جنسیت هم میکنه بدون دستمزد اضافی.با خداست و درستکار.محشره.
سلام دوستان منم میخوام انشالله تیر اقدام کنم انشالله هممون نینی های بهاری سالم و صالح داشته باشم بیاین با هم و واسه هم دعا کنیم. ما کلوپ سوره یس داریم خوشحال میشم تشریف بیارین http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=27655
«اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ»
2706