2737
2739

پریودم کاملا منظمه ولی جوش و ریزش مو دارم

شما بعد درمان دارویی کاملا درمان شدید یا برگشت؟

اینقد زشت شدم دلم میخواد بمیرم

نه موروسرم مونده

نه یه جای خالی از جوش  رو صورتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه پریودت منظمه پس چطور تنبلی داری؟ مطمئنی تنبلی داری؟ 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731
لعنت ب تنبلی تخمدان ده ساله منم درگیر بودم برا یه بچه

مامان شودی؟ 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2738

من تو دوران عقد و مجردی تنبلی شدید داشتم که با قرص ویتاگنوس اوکی شد درسته پزشک‌ها تایید نمیکنن ولی من مامانم و خاله ام و دوستم هر چهار تامون نتیجه دیدیم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
باردارم عزیزم😁

الهییی عزیزممم🥺❤انشالله همیشه شاد و سلامت باشین شما و نی نیتون‌.

چند وقتته نی نی جنسیتش چیه؟ 

بله. دکتر گفت

با دارو منظمه؟

من کیست دارم💔

الهییی عزیزممم🥺❤انشالله همیشه شاد و سلامت باشین شما و نی نیتون‌. چند وقتته نی نی جنسیتش چیه؟ 

مرسی عزیزم❤چقد سختی کشیدم سر این‌تنبلی تخمدان.۱۵ هفتمه دو هفته دیگه جنسیت معلوم میشه

خدایا شکرت😍بلاخره منم دارم مامان میشم الهی ک قسمت همه منتظرا من خودم خیلی منتظر موندم🥺
2706