2733
2734
عنوان

کسی بوده تنبلی تخمدانش درمان شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 85 بازدید | 20 پست

ببین من خواهرم هشت سال ریزش داشت کف سرش خالی شد اما ریزش قطع شد و میتونم بگم پنجاه شصت درصد موهاش برگشت

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم❤چقد سختی کشیدم سر این‌تنبلی تخمدان.۱۵ هفتمه دو هفته دیگه جنسیت معلوم میشه

چ خوشحال شدم واست قشنگم🥺❤

جنسیتو فهمیدی تگم کن کاربریمو یادت نره ریرا🙋🏻‍♀️

خیلی دختر دوس دارم من انشالله هرچی ب سلاحته باشه عزیزم 

از چند سالگی تنبلی داشتین؟ من خیلی اذیتم کیست دارم مجردم. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
چ خوشحال شدم واست قشنگم🥺❤ جنسیتو فهمیدی تگم کن کاربریمو یادت نره ریرا🙋🏻‍♀️ خیلی دختر دوس دارم م ...

مرسی عزیزدلم🥺🥺❤❤انشالله توام این کیستت بر طرف بشه زود.حتما تگت میکنم 😘از مجردی تنبلی داشتم از راهنمایی دبیرستان دیر ب دیر پریود میشدم ولی ریزش مو و جوش نداشتم

خدایا شکرت😍بلاخره منم دارم مامان میشم الهی ک قسمت همه منتظرا من خودم خیلی منتظر موندم🥺
2731
مرسی عزیزدلم🥺🥺❤❤انشالله توام این کیستت بر طرف بشه زود.حتما تگت میکنم 😘از مجردی تنبلی داشتم از راه ...

فدات عزیزم همیشه سلامت باشی🥺❤

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)