2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مثلا چیکار میکنه شاید تو بد برداشت میکنی

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
مثلا چیکار میکنه شاید تو بد برداشت میکنی

میگه مثلامیریم خونشون میگه مریم با خونوادم خیلی راحته  

یا میگه مریم زیاد آرایش نمیکنه 

مریم فلان  ووو 

یا بیشتر دستپختش 

میگه مثلامیریم خونشون میگه مریم با خونوادم خیلی راحته   یا میگه مریم زیاد آرایش نمیکنه&nb ...

عجب ادمیه😐 وقتی از خوبیاش میگه بگو از شوهرش یاد گرفته یا بگو وقتی شوهر ادم خوب باشه اخلاق ادمم خوب میشه دیگه.

خانمایی که میخوان بگن غرور مرد رو نشکنین هم ریپلای نکنن لطفا🙏🏼.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

ببین دو نوع مقایسه داریم

یکی اینک میگ مریم فلان جا ارایش نمیکنه

منظورش اینه کمتر ارایش کن و میخواد یجوری مثال بزنه ک مثلا تو درس بگیری 

ولی ی نوع مثلا طرف میگه مریم خیلی خوشگلتره یا مریم زن زندگی یعنی میخواد بزنه تو سرت

مورد دومو باید جرش بدی

ولی شوهر تو مورد اوله ک میخواد تو تغییر پیدا کنی باب میلش باشی.بهش بگو از مقایسه ناراحت میشی و اگ چیزی میخواد مستقیما ب خودت بگه و کسیو مثال نزنه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
میگه مثلامیریم خونشون میگه مریم با خونوادم خیلی راحته   یا میگه مریم زیاد آرایش نمیکنه&nb ...

این که شوهر منه کم و بیش چنین بود بخدا که عذابه دو تا آدم از فرهنگ متفاوت با هم ازدواج کنن حالا چی طرفت بگه مثل فلانی باش...آشغالا با روح و روان آدم بازی میکنن خدا ازشون نگذره اون دنیا