2733
2734
عنوان

شوهرم منو با جاریم مقایسه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 22 پست
شوهر منم هلاک ثروت و قد جاریمه .مستقیم نمیگه اما من کاملا متوجه ام

قد جاریت چنده مگ خودت چندی از کجا فهمیدی

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اگر فکر میکنی عمدا میکنه که تو حرص بخوری تو هم حرفش رو تایید کن و تعریف کن از مریم ولی اگر از روی نادونی داره اینکارو میکنه بهش بگو من مریم نیستم و هرکسی در عین خوبی بدی هم داره و اگر دیدی بیفایدس تو هم اونو مقایسه کن

بیشتر از ده ساله خواننده خاموش این سایتم 🫠

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میگه مثلامیریم خونشون میگه مریم با خونوادم خیلی راحته   یا میگه مریم زیاد آرایش نمیکنه&nb ...

بگو مریم شوهری داره ک تشویقش میکنه پشتشه مث شیر. از زنای دیگه تعریف نمیکنه از زن خودش تعریف میکنه عزت نفس همسرشو خرد نمیکنه بگو مریم باید مریم باشه چون شوهرشم ی مرد ب تمام معناس درکش میکنه زن دیگم نمیزنه تو سرش. 

تامام😎

2731
خودم ۱۶۳جاریم بالای ۱۷۰فکر کنم نزدیک ۱۷۷اینا دقیق نمی‌دونم.خب دیگه از رفتارش.

جاریت ک خیلی بلنده شاید از رو تعجب نگاش میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
شبگرد جون دوس پسرت که استاد بود چی شد؟😍😍😍

دوس پسرم‌کجا بود اشنا میشدیم تموم شد قضیه چیه چن روزه همش از اون میپرسن همه

1
5
10
15
20
25
30
35
40