2737
2734

زن عمو زن داییا که کلا حسود تشریف دارن

مامان بزرگمم با ۸۰ سال سن پرتوقع و کنایه زنه

خاله هام فضول عمه ها همش ادا دانا ها رو درمیارن

عموهامم هر کدوم یه شکله کوچیکه با اینکه تحصیلات داره شعور نداره بزرگه پر حرفه

داییام تیکه میندازن همش😑هر کی دایی عمو عمه خاله دلش میخواد بیاد ببره

همونی که تاپیک میزنه و فورا بعدش پشیمون میشه😐

خودتو ناراحت نکن .اکثر فامیلا همینن😂

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

کی میگ بقیه فامیل مهربون دارن؟

کی میگه؟ شاید حسود بودن

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

والا فامیلای ماهم همینن..مخصوصا حرف در بیارن😏

من زندگی خودم را میکنم و برایم مهم نیست چگونه قضاوت میشوم.چاقم,لاغرم,قد بلندم,کوتاه قدم,سفیدم,سبزه ام،همه به خودم مربوط است.مهم بودن یا نبودن رو فراموش کن،روزنامه ی روز شنبه زباله ی روز یکشنبه است.زندگی کن به شیوه خودت با قوانین خودت با باورها و ایمان قلبی خودت.مردم دلشان می خواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند،برایشان فرقی نمی کند چگونه هستی،هر جور که باشی حرفی برای گفتن دارند.شاد باش و از زندگی لذت ببر.چه انتظاری از مردم داری ؟؟؟آنها حتی پشت سر خدا هم حرف می زنند
والا فامیلای ماهم همینن..مخصوصا حرف در بیارن😏

بچه های خودشون هر غلطی میخوان میکنن 

به ما که میرسه انتظار دارن حضرت مریم باشی

همونی که تاپیک میزنه و فورا بعدش پشیمون میشه😐
2740

مال ماهم این جورین بیشتریا ،عمه ها فضول و خاله های حسود ،دایی ها که بدجنس و از همه مهم تر زن دایی های همه دورو و حسود و دوبهم زن

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
بچه های خودشون هر غلطی میخوان میکنن  به ما که میرسه انتظار دارن حضرت مریم باشی

از حسادتشونه 

هرچی تلاش میکنن به ما نمیرسن،اینجوری مثلا میخوان خودشونو آروم کنن ولی بیشتر میسوزن🤣🤣

من زندگی خودم را میکنم و برایم مهم نیست چگونه قضاوت میشوم.چاقم,لاغرم,قد بلندم,کوتاه قدم,سفیدم,سبزه ام،همه به خودم مربوط است.مهم بودن یا نبودن رو فراموش کن،روزنامه ی روز شنبه زباله ی روز یکشنبه است.زندگی کن به شیوه خودت با قوانین خودت با باورها و ایمان قلبی خودت.مردم دلشان می خواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند،برایشان فرقی نمی کند چگونه هستی،هر جور که باشی حرفی برای گفتن دارند.شاد باش و از زندگی لذت ببر.چه انتظاری از مردم داری ؟؟؟آنها حتی پشت سر خدا هم حرف می زنند