2752
2734
عنوان

فک کنین از هفته ی ۳۶ بارداری یهو برگردین به هفته ی ۶😁

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 64 پست
یکی شو هنوز هیچی نشده گفتم مامانم یکی دیکه هم می خوان بدم مادر شوهرم😂

بده هفت ساله که شدن پسشون بگیر😂😂

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
اینم دختره 

عزیزم خداحفظشون کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم۱۵هفتمه هنوز حالت تهوع هام کامل خوب نسده اصلا دلم نمیخوادبرگردم هفته ی۵تا۱۵ خیلی حالم بدبود داره ...

منم مثل تو ام هنوز قرص تهوع میخورم    شوهرت بی مسئولیته عزیزم  وقتی قبول کرده که بچه دار بشه باید حواسش  همش پی تو باشه. اینجوری که نمیشه 😢

گفتم ببرین من حالشون ندارم 😂🤣

😂😂😂

ای بابا هنوز۳۲هفته مونده و سختیای بارداریت روز به روز بیشترمیشه.

من ماه دیگه زایمانمه انقد داره دیرمیگذره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂 ای بابا هنوز۳۲هفته مونده و سختیای بارداریت روز به روز بیشترمیشه. من ماه دیگه زایمانمه انقد ...

وایییییی دستت روسرمن ایشالله صحیح سالم بغلش بگیری من از روز اول دارم باشوهرم دعوا میکنم تقصیر تو بود اونم میگه دلم خواست حرصمو درمیاره😂

خدایا خودمو زندگیمو سپردم دستت خودت مواظبم باش
منم۱۵هفتمه هنوز حالت تهوع هام کامل خوب نسده اصلا دلم نمیخوادبرگردم هفته ی۵تا۱۵ خیلی حالم بدبود داره ...

چراوقتی ارضه نداشت بچه میخواست.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشالا  میگم کسی بلده من چی بخورم گلوم خوب بشه پاره شد بسگی سرفه کردم

باید از دکتر بپرسی دمنوش ها اکثرا قاعده اورن.  دارو هم نمیشه بدون نسخه بخوری برو دکتر. حتما دکتر عمومی هم بری خوبه 

وایییییی دستت روسرمن ایشالله صحیح سالم بغلش بگیری من از روز اول دارم باشوهرم دعوا میکنم تقصیر تو بود ...

ممنون گلم.

وایستاهفته های اخر بری واسشون لباس بخری انقد لذت بخشه😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید از دکتر بپرسی دمنوش ها اکثرا قاعده اورن.  دارو هم نمیشه بدون نسخه بخوری برو دکتر. حتما دکت ...

دکتر بهم دارو نمیده از دکتر خودم هم پرسیدم گف دیفن هیدرامین اشکال نداره ولی بعد استفاده گلوم بدتر شد انگار تو بارداری عکس عمل میکنه منم الان چند روزه فقط اب نمک  شیر و عسل و ابجوش عسل همین 

این۵امین کاربریمه 😉
دکتر بهم دارو نمیده از دکتر خودم هم پرسیدم گف دیفن هیدرامین اشکال نداره ولی بعد استفاده گلوم بدتر شد ...

همون دیفن رو بخور  دوره اش رو کامل کن  آها ی چیزی یادم اومد من زمستون. دو ماه کامل سرفه میکردم. آخرش این روش جواب داد چون دستگاه بخور نداشتیم ی کتری رو جوش میدادم میزاشتم رو بخاری تا سرد نشه بعد سرمو میگرفتم روش و بخار رو تنفس میکردم یه ۱۰ دیقع انجام میدادم سرفه ام رو خوب کرد

2706