2752
2734
عنوان

فک کنین از هفته ی ۳۶ بارداری یهو برگردین به هفته ی ۶😁

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 64 پست
پس هفتمون یکیه دیگ  شما هم میشی ۱۵ هفته.  ان تی گفتن احتمالا دختر

اره نزدیکیم بهم بچه اولته؟من اولیه میگن احتمال دختر ممکنه اشتباه باشه به منم گف ممکنه دختر باشه ولی کاربرای اینجا ادم بوده که۷ماهگی فهمیده پسره میگن خیلی اشتباه میشه کنجکاوی داره منو میکشه 

این۵امین کاربریمه 😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چی بگم😂😂😂😂

وای😩😭

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2731

من ۲۸ هفته ام سنگینم خسته ام درد دارم دخترمم زیاد اذیتم میکنه میخوام زودی این ۹ ماه تموم شه بچمو ببین بغل کنم و...

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
اره نزدیکیم بهم بچه اولته؟من اولیه میگن احتمال دختر ممکنه اشتباه باشه به منم گف ممکنه دختر باشه ولی ...

چندم قرارع بری سونو ؟ من ۵ خرداد میرم.  اره بچه ی اولمه  انشالله سالم باشن جنسیت فرقی ندارع 

مرسی قربونت برم خدابران حفظش کنه خواهری من طبیعی باردار شدم ولی خیلی سنگینم هنوز هیچی نشده

منم امید داشتم دوقلو بشه چون داریم تو فامیل و شانسم نگف حالا اگه بچه ام پسر بود که هیچی اگه دختر بود میرم یه دوقلو با تعیین جنسیت انجام میدم همیشه دوس داشتم ۲تا پسر و یه تک دختر داشته باشم

این۵امین کاربریمه 😉
من ۲۸ هفته ام سنگینم خسته ام درد دارم دخترمم زیاد اذیتم میکنه میخوام زودی این ۹ ماه تموم شه بچمو ببی ...

جنسیت این نی نیت چیه؟

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

منم۱۵هفتمه هنوز حالت تهوع هام کامل خوب نسده اصلا دلم نمیخوادبرگردم هفته ی۵تا۱۵ خیلی حالم بدبود داره بهترمیشه ولی بازم گاه وبیگاه تهوع هارو دارم سردرهم بهش اضافه شده . خدایا فکروخیال آینده مم بااین شوهرم وبی پولی وبی شدلی خودم داره روز به روز افسرده ترم میکنه نمیدونم آخرعاقبتم چی میشه😢😢آینده ای ندارم بااین شوهر اصلا😢😢کاش اجازه ی کارداشتم خرجی نمیده بهم 😢😢صدبارمیمیرم وزنده میشم خرجم افتاده گردن مادرپیرم  هئی میخوادشیروماست ودوغ وخوراکی ومیوه بگیره واسم میمیمیرم وزنده میشم ازخجالت وشرم وحیا   خداشوهرموبکشن منم تکلیفم معلوم شه😢😢💔

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جنسیت این نی نیت چیه؟

اینم دختره 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
چندم قرارع بری سونو ؟ من ۵ خرداد میرم.  اره بچه ی اولمه  انشالله سالم باشن جنسیت فرقی ندار ...

من ۲۳ نوبت دکتر دارم هنوز انومالی رو برام ننوشته احتمالا ۲۳ مینویسه میخوام صبر کنم ۱۸هفته رد بشه میترسم برم بگه مشخص نیس دلمم نمیاد هی تند تند برم سونو برا بچه خوب نیس کدوم شهری؟موندم کجا برم که دقیق بهم بگه من اصفهانم

این۵امین کاربریمه 😉
منم۱۵هفتمه هنوز حالت تهوع هام کامل خوب نسده اصلا دلم نمیخوادبرگردم هفته ی۵تا۱۵ خیلی حالم بدبود داره ...

تو این هفته سردرد طبییعه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706