2752
2734
عنوان

فک کنین از هفته ی ۳۶ بارداری یهو برگردین به هفته ی ۶😁

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 64 پست
سلام عزیزم😍😍🩵 مثبت شد مرسی از دعات گلم😍🫂🫂🩵🩵🩵

قربونت عزیز دلم انشاالله یه سلامتی بغل بگیریش😍❤️❤️❤️❤️

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکر عزیزم 😍 خوش اومدی ب دنیای مامانا 

مرسی گلم💙💙😍

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         
😔😔😔 عزیزم خییییلی کامنتت ناراحت کننده بود😭 فقط موندم چرااز همچین ادمی باردارشدی ؟؟؟

فدات بشم‌.چیکارمیکردم باردارهم نمیشدم میگفتن میزاریمت خونه مامانت میگیم نازاست انقداونجابمون موهات مثل دندونات سفیدشه  یعنی خدا بهشون ناخن نده گلوتو پاره میکنن ،هرجور دوس داشتن تالا باسرنوشتم بازی کردن هربلایی سرم آوردن اگه پدرداشتم پشتم بود جرات همچین کارایی نداشتن اینا بی پناه دیدن منو

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط اخدا جوابشونو بده. میدونی انقد استرس و فکر و خیال داری همه رو اعصاب بچت تاثیرمیزاره

تازه بعده به دنیا اومدنش😭😭😭پدری که الان باردارم فکرخرجی زن باردارش نیس لقمه ازدهن زن باردارش میکشه بیرون میزاره دهن جاری وبرادرشوهر،چه وفایی به دختربچه‌ش میتونه داشته باشه وعزیز کرده بزرگش کنه😭😭روانیش میکنن این قوم یاجوج ماجوج

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40