2733
2739

من بنا به دلایلی(گودی کمر و...)

مجبورم شبا روی کمر بخابم ولی خیییلی سخته اذیت میشم. میخام بدونم همه اینطورین یا فقط من؟

یه بالشت بذار زیر پاهات

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوبی عزیزم🥲❤

فدات تو خوبی😍

نبودی؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
فدات تو خوبی😍 نبودی؟

با ی دور از حضور خ.ری یه بحث ساده کردم ول نکرد تاپیکو قفل میکردم میرف اونایی ک باز بود پست میذاشت توهین میکرد عصبی شدم فحش دادم ۱۴ روز معلق کردن😂😂

گر من از خار بترسم نبرم دامن گل    کام در کام نهنگ است بباید طلبید
با ی دور از حضور خ.ری یه بحث ساده کردم ول نکرد تاپیکو قفل میکردم میرف اونایی ک باز بود پست میذاشت تو ...

حقش بود فدا سرت😌😂

من اونو گزارش نزدم چرا؟ قطعا اونم تعلیق میشد یادم نبود بزنم😂

چراا😐😂

یادته اونی که برا من تاپیک زده بود اول اون توهین کرده بود؟

یه بار دیگه تاپیک زد بعد سه روز تعلیق شدم خودش تعلیق نشد😐 عشقی کار میکنن نی نی یارا

چراا😐😂 یادته اونی که برا من تاپیک زده بود اول اون توهین کرده بود؟ یه بار دیگه تاپیک زد بعد  ...

وایییی نهههههه فقط اونجا ک سه روز نبودی

گر من از خار بترسم نبرم دامن گل    کام در کام نهنگ است بباید طلبید
وایییی نهههههه فقط اونجا ک سه روز نبودی

خیلی زورم گرفت ولی بعدش به نی نی یار پنج گفتم تعلیقش کرد

2706