2752
2734
عنوان

به نظرتون عشق قبل از ازدواج پایدار تره یا بعد از ازدواج ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 66 پست

عشقو که باهاش ازدواج نمیکنن .عشق که با زیر شلواری و رکابی تو خونه نمیچرخه 

عشق رو که سر پیاز و سیب زمینی و خواهر و مادرش باهاش دعوا نمیکنن 

عشق یه حسرته گوشه قلبمون تا ابد.

شما همدیگه رو دوست دارید این ارزشمند تر از عشقه میشه سالها باهاش خوشبخت زندگی کرد

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
ولی اگه نمیرسیدن بعد ازدواجشون  هنوز فکر قبلی بودن.  اگه با اون ازدواج میکردم الان عاشقم ب ...

چون نرسیدی اینجوری میگی همون به یادش باشی و به یادت باشه حسش شیرین تره 

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه چیزیو  میدونم  عشق وجود نداره     یه کشش و میله ک چ برسی چ نرسی  تموم میشه ۰  ولی بعد از ازدواج سالمتره  هر چی باشه 

هنوز برسی زودتر تموم میشه 😒

نرسی یه چند سالی   تو کفش میمونی بعد حوصله نداری دیگه   

2731

برا هرکسی متفاوته ب طرف مقابل هم بستگی داره 

شما هم انقد حساس نباش میشینی فک میکنی اخرش یه چیزی پیدا میکنی ناراحت شی

از کجا میدونی اگه قبلا دوس بودین محبت همسرت بیشتر از جیزی میشد  ک الان هس

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
به نظرتون ازدواج های الان بیشتر سنتی هست یابا دوستی

طرف ما 99 درصد سنتی

اونم چی؟! 

مادر پسره میره دختره رو پسند میکنه

بعد پسرشو میاره

بعد ظرف یک هفته عقد میکنن

بدون هیچ شناخت😐

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤

بنظر من اون هایی که قبل از ازدواج عاشق هم میشن اگه واقعا همو خوب نسنجیده باشن چون عاشقی چشم رو ب روی عقل می‌بنده بعد از ازدواج تازه متوجه تفاوت ها میشن و ناسازگاری ها شروع میشه بعضی ها هم آنقدر پخته و با درک و فهم انتخاب میکنن ک هیچ مشکلی براشون بوجود نمیاد چون خوب و بد و دیدن و تصمیم گرفتن

خب قبل ازدواج فقط عشق و عاشقی ولی بعدش بچه خرج خونه زندگی دعوا خونه ننه تو خونه ننه من پیش میاد و هی کمرنگ میشه

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .

دوست داشتن خیلی بهتر از عشقه و بعد ازدواج اسمش دوست داشتنه.

عشق به درد ازدواج نمی خوره چون بیش تر اوقات از روی احساسه تا منطق.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
چون نرسیدی اینجوری میگی همون به یادش باشی و به یادت باشه حسش شیرین تره 

من قبل شوهرم با کسی نبودم که بهش نرسیده باشم با همین ازدواج کردم پشیمونم الان میگم کاش نمیرسیدم همونطوری تو ذهنم خوب میموند بهتر از الان بود 

2706