2733
2734
عنوان

حق‌با‌منه‌یا‌مادرم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 29 پست
بترکی تو😂😂داشتم پستمو ثبت میکردم دیدم نوشت کلمه ک.ی.ر مجاز نیست در حالی ک من اصن همچین چیزی ننوشت ...

😂😂استغفرالللخه

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
همین  بیخیال😂فقد یکم از حرف مادرم ناراحت شدم گفتم شاید فهمیده ازش خوشم میاد😁به باد فنا رفتم

ای کلک😐🤣پس ازش خوشت میاادددد

مامانا حسشون بهشون میگه

فکنم فهمیده واسع همین گیر داده

دیشداندارا غمگینه...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین گلم منم که همسن تو بودم نسبت به بعضی کارای مامانم واکنش نشون میدادم و ناراحت میشدم ولی الان که ...

درسته

همون دوسال پیش هم مه مادرم نبود خودم براش تعریف کردم

مامانم گفت چرا نشتسی و اینا  حتی گریه هم کردم🤣

من خرررررر اصلا حواسم نبود زنداییم اونجاس😐

ولی الان که فکر میکنمم واقعا حق داشته 

2731

زن عموی منم زنگ زده بود به مامانم که پسر خواهر شوهر و دختر تو خیلی نزدیک شدن. یه وقت عاشق نشن.

حالا اصلا اون موقع ختم مادربزرگم بود. همه نوه ها دور هم جمع شده بودیم، نه فقط ما دو تا. همه با هم حرف میزدیم. اصلا یادمم نمیاد عاشق بوده باشیم. معمولی بودیم.

بعدش هم هر کدوم با یه نفر دیگه ازدواج کردیم. این پسر عمه ام به قدری شبیه داداشمه که اگر من باهاش ازدواج میکردم انگار با داداشم رفته باشم تو یه خونه. 

مردم چاک دهنشون همیشه بازه.

شما که دیگه دوازده سال اختلاف دارید. اصلا بچه محسوب میشی. ولی خب اگر شهر کوچیک هست و قراره از بین همبن آدما انتخاب کنی، مراعات کن.

اگر فکر میکنی با غریبه ای از شهر بزرگ ازدواج میکنی بگیر به کتفت

ای کلک😐🤣پس ازش خوشت میاادددد مامانا حسشون بهشون میگه فکنم فهمیده واسع همین گیر داده

😂عارههههه چند سالی هست

🥲😂نه بخدا اصلا ضایع نیستم مادرم اگه میفهمید دیگه عمرا منو میبرد خونه مادربزرگم

حتی بعضی اوقات هم که خونه خودمون بودیم میگفتم بریم خونه مادربزرگم میگفت خودت تنها برو

یا اگر خونه مادربزرگم بودم کاری داشتم میگفت به محمد بیا خونه خودمو

بعضی اوقات هم از سرکار که برمیگرده ماذرم میکه برو براش اب بیار قیافه من:😐حالت خوبه؟😂

🤣چاره ای نیست میرم میارم 

زن عموی منم زنگ زده بود به مامانم که پسر خواهر شوهر و دختر تو خیلی نزدیک شدن. یه وقت عاشق نشن. حالا ...

من خودم به دلیل شغل پدرم شیرازم 

ولی خب قظعا از همونجا برام خاستگار میاد

بله خیلی شهرمون کوچیکه همهه همدیگرو میشناسن

حالا جه برسه پدر منو که همه اونجا میشناسن😑

2738
والا منم با پسرای فامیل پدریم خیلی راحتم چن سال پیش پسر عمم ازدواج کرد زنش وقتی صمیمیت ما رو میدید ...

وای منم با پسر عمه هام ایمطورین نکنه زن بگیرن زنش بیاد دعوا راه بندازه  البته پسر عمه هام ۲۹ سالشونه ازم خیلی بزرگترن 

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
وای منم با پسر عمه هام ایمطورین نکنه زن بگیرن زنش بیاد دعوا راه بندازه  البته پسر عمه هام ۲۹ سا ...

مال منم همین سنن😂😂بیخیال بابا فوقش یکم رعایت میکنیم دیگ

یبار همین پسر عمم وقتی از کنارش رد میشدم گف چه خوش بویی ادکلنت مارکش چیه

حالا وقتی مجرد بود ازین کارا نمیکردااا

زنش چنان نگام میکرد احتمال میدادم همون لجظه بیاد...

دیشداندارا غمگینه...
2706