2733
2734
عنوان

حق‌با‌منه‌یا‌مادرم😐

390 بازدید | 29 پست

من عید کلا خونه مادربزرگم بودم چون ارامش بهم میده

چون که توی رویتا هست و اب و هواش خونه هاش همه چیش بهم حس خوبی میده و ارامش میگیرم

بخاطر همین هم عید که برمیگردیم شهرستان میرم خونه مادربزرگم

یه خاله دارم که از شوهرش امسال طلاق گرفت

پسرخالم و خالم خونه مادربزرگم هستن

روز جمعه همه جمع شده بودن بعد مادربزرگ من عادت داره که نون لواش نمیخوره حتما باید نون  محلی درست کنن

ما زیر خونه مادربزرگم دوتا انباری داریم یکیش برای وسیله…

یکیشم که تمیزش کردن و… ی سری وسایل گذاشتن با گاز و اینا اونجا نون میپزن

مادرم و دوتا خاله هام پایین بودن

منو پسرخالم و مادربزرگم خونه بودیم

من توی یکی از اتاق ها داشتم درسمو میخوندم

پسرخالم هم تو اتاق بود 

حتی اتاق ها هم با هم فاصله دارن!یکیشون پیش اشپزخونس یکیشم درس رو به روی در ورودی هست

بعد چند روز پیش ی بحثی پیش اومد مادر من گفت اونروز برای چی نشستی تو‌خونه نمیگی ستاره(دختر داییمه) پشت سرتون حرف در میاره😐 حداقل میرفتی پیش مادربزرگت مینشستی

میگم مادر من من توی اتاق بودم اون بنده خدا هم توی ی اتاق دیگه

اگه پیش هم نشسته بودیم باشه یه چیزی 😐

اخه من توی ی اتاق دیگ اون توی ی اتاق دیگه چرا باید پشت سرمون حرف در بیارننن؟؟

میگه اصلا چرا پا نشدی بیایی پایین😐خدایاااا

پسرخالم ۲۹ سالشه من ۱۷

واقعا نه اون پسر هول و چشم چرونیه نه حسی بهم داره نه نظری بهم داره هیچیییی حالا که بگم حالا مامانم به اون دلیلی اینجوری گفته

باهم خیلی خوبیم شوخی میکنیم میخندیم جلوی همه کسیم حرفی نمیزنه

😐بنظرتون مادرم زیادی حساسه یا حق با مادرمه؟

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲ حالت داره یا خودش ادمیه که از همه چی حرف در میاره و زیادی شکاکه یا فامیلشو میشناسه و میدونه حرف ...

دومی

دختر داییم و زن داییم ماشالله…😐

کافیه یه چیزی بفهمن تو کل روستا پخش میشه

2731
تقریبا همسنتم ب کتفت بگیر واسه من هیچ وقت مهم نبوده حرف فامیل هر وقتم چیزی گفتن،رو در رو جوری رید ...

منم همیشه همینم

اصلا در برابر فامیل هیچوقت کم نیاوردم همش تیکه انداختم😂

همیشه میگن اخلاقت به کی رفته

دختر عمو هام همیششههه میگن

منم میگن به خانواده پدرم رفتم انتظار داشتی به کس دیگه ای برم؟😂بهشون برمیخوره

برای منم هیچوقت مهم نبوده و نیست حتی اگرم چیزی گفتن مادرم جوابشونو داده

ولی این ی مورد دیگه واقعا چرت بود😐اون بنده خدا درسته من ازش خوشم میاد ولی هچیکس خبر نداره

چون نه نخ میدم😐نه ناز و عشوه میام نه چیزی

اتفاقا خییلیم جلوش راحتم بدون روسری بدون هیچی 

ازین شلوار خرگوشی گشادا با یه تیشرت😂

جوبیشتر روستاها اینجوریه حرف دربیار و عجیب  پس وقتی اونجایی رعایت های غیرعادی رو لحاظ کن اگر هم برات مهم نیست که بهتر تسلیم فرهنگ پوسیده نشو 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
یه جورایی حق داره .امان از حرف مردم .شاید نمیخواد زن داییت حرفی پشت سرت بزنه .منم اگه جای مامانت بود ...

درسته🙂

یکمی از دستش ناراحت شدم

یادم میاد دو سال پیش هم خونه داییم دعوت بودیم نذری درست کرده بودن

من اصلاااا تو جمع نمیرم متنفرم کلا مخصوصا مادرم نباشه دیگه عمراااا

سرم تو گوشی بود ی گوشه نشسته بودم بهم اشاره داد بیا کنارم بشین😐منم خب نسبت به الان کمتر میفهمیدن رفتم نشستم کنارش

مردا به جا نشسته بودم 

زنا هم یجا

🫠قشنگگگ داستان شد برام

منم همیشه همینم اصلا در برابر فامیل هیچوقت کم نیاوردم همش تیکه انداختم😂 همیشه میگن اخلاقت به ک..

والا منم با پسرای فامیل پدریم خیلی راحتم

چن سال پیش پسر عمم ازدواج کرد زنش وقتی صمیمیت ما رو میدید از تعجب شاخ در میاورد رسما داشتم کلمه ج....ده رو از نگاهش میخوندم اصکل😐😒البته من اصن با اون پسر عمم شوخی ابنا نمیکردم فقط با هم سن و سالای خودم راحت بودم

اینایی که حرف درمیارن مریضن بیخیالشون😐

دیشداندارا غمگینه...
جوبیشتر روستاها اینجوریه حرف دربیار و عجیب  پس وقتی اونجایی رعایت های غیرعادی رو لحاظ کن اگر هم ...

درسته این حرفتون

مشکلم این بود مه این مورد خیلی چرت رو چرا گیر داده؟

درصورتی که جلو مامانم باهاش شوخی میکنم باهام شوخی میکنه میخندیم

با این ی مورد مشکل نداره با اون مشکللل دارههه

والا منم با پسرای فامیل پدریم خیلی راحتم چن سال پیش پسر عمم ازدواج کرد زنش وقتی صمیمیت ما رو میدید ...

همین 

بیخیال😂فقد یکم از حرف مادرم ناراحت شدم

گفتم شاید فهمیده ازش خوشم میاد😁به باد فنا رفتم

درسته این حرفتون مشکلم این بود مه این مورد خیلی چرت رو چرا گیر داده؟ درصورتی که جلو مامانم با ...

میگم که روستا همینه یهو از سوراخ سوزن رد میشن فرداش میبینی از دروازه تو نمیان حالا ممکنه خیلیا انکار کنن ولی واقعیت اینه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بترکی تو😂😂داشتم پستمو ثبت میکردم دیدم نوشت کلمه ک.ی.ر مجاز نیست

در حالی ک من اصن همچین چیزی ننوشتم

نگا کردم دیدم تو نوشتی به کی رفته و چون داشتم ریپ میزدم یه قسمت ازش افتاده بود

اون قسمت فته از کلمه رفته نیفتاده بود

خلاصه ک...🤐🤣🤣🤣

دیشداندارا غمگینه...
درسته🙂 یکمی از دستش ناراحت شدم یادم میاد دو سال پیش هم خونه داییم دعوت بودیم نذری درست کرده بودن ...

ببین گلم منم که همسن تو بودم نسبت به بعضی کارای مامانم واکنش نشون میدادم و ناراحت میشدم ولی الان که خودم یه دختر بزرگ دارم واقعا حال اون روزای مادرم رو درک میکنم .به حرفاش گوش کن بدت رو که نمیخواد .یه چیزایی میدونه که نمیتونه یا نمیشه واسه تو بازش کنه 

2706