2733
2739
عنوان

درآمد آرایشگر خانم در ماه🤔🤔

395 بازدید | 27 پست

دوستان اگه خودتون یا اطرافیانتون هستین بگین چقدره حدودا و چه لاینی کار میکنن؟؟شهر های کرج و تهران و بری ارایشگاه های معروف کار کنی اصلا درامد داره؟؟

لایک مرسی

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم تو خوده تهران نیستم پاکدشتم

لاین میکاپو کوتاهی و اصلاحو کراتین البته به دلایلی فعلا کار نمیکنم ولی درآمد خوبی داره مخصوصا تهران که الان یه گریم عروس زیر 5تومن نیست فقط مهم اینه قشنگ کار یاد بگیری چنتا کار کنی تا حرفه ای شی بتونی مشتری جذب کنی

اگه بخوای مبتدی شروع کنی حداقلش چهار پنج تومن لازم داری واسه خرید لوازمش

2731
2738
درامدشون از دکترا بیشتره الان

نه اینجوری ها هم نیست فقط سالن دارهای معروف درآمدهای نجومی دارن 

سالنهای معمولی درآمد زیادی ندارن 

اونهایی هم که تو لاینهای تخصصی کار میکنند مثل مژه کار یا ناخن کار درآمدشون نهایت بیست تومنه

آرایشگری حتما باید علاقه داشته باشی من به شخصه اصلا علاقه ندارم استعدادشم ندارم راستش

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
من خودم تو خوده تهران نیستم پاکدشتم  لاین میکاپو کوتاهی و اصلاحو کراتین البته به دلایلی فعلا ک ...

شما کراتین مو انجام میدین؟

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
من خودم تو خوده تهران نیستم پاکدشتم  لاین میکاپو کوتاهی و اصلاحو کراتین البته به دلایلی فعلا ک ...

نه بابا کمه چهار پنج تومن فقط پول یه کرم خوبه 

.وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید. من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا... اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا تویتمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود کهبه اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند :)     هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏باور کنید اونقدر دختر پسرِ مجرد هست که مجبور نیستی مثلِ قحطی زده ها بری سراغِ مرد و زنِ متاهل حسِ برنده بودن قدرت و جذابیتت رو جای دیگه ای شکوفا کن نه وسطِ زندگیِ یکی دیگه     
متوجه نمیشم. اگه درآمدخوبه خب همه باید برن آرایشگر شن 

موضوع اینه که همه چیز پول نیست، من خودم شغل کم درامدم رو ترجیح میدم

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند
2706