2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادش رفته قطعا

اینجاهم از دیشب بارونه 

ببین میگذره یه روزی میبینی این روزا الکی بودن مثلا من قبلا مث تو فکر میکردم ولی کسی قسمتم شد که حتی یه بارم تو کل عمرم ندیده بودمش الان مثلا یاد اون روزام میفتم میبینم چقد الکی ادم خودش باعث زجر کشیدن خودش میشه الان کلا مشکلام با اون موقه فرق کرده 

2742
اميدارم يكي بتونه باعث شه فراموشش کنم   به سختی کسی به دلم میشینه

منم همینجور بودم ولی بخدا عاشق کسی شدم که شیراز با اهواز بزرگ شده بود منم کرمان 😂دو سه سالی اومده بودن کرمان که باهم ازدواج کردیم الانم سه ماهی هست از عروسیمون میگذره

منم همینجور بودم ولی بخدا عاشق کسی شدم که شیراز با اهواز بزرگ شده بود منم کرمان 😂دو سه سالی اومده ب ...

عزیزممم خوشبخت باشین ایشالا🥹💗برام دعا کن :(منم فکر میکنم تنهایی راهی که فراموشش کنم اینه یکی دیگه باشه

2740
عزیزممم خوشبخت باشین ایشالا🥹💗برام دعا کن :(منم فکر میکنم تنهایی راهی که فراموشش کنم اینه یکی دیگه ...

اره درکل یکی دیگه بیاد خواسته یا ناخواسته اون ادم کمرنگ میشه ولی بزار ادم درستش بیاد همونی که قراره بیاد ادم ازش خبر نداره من اینو تو زندگیم تجربه کردم  

اخی یادت افتاده مهمی که علایقت یادشه

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
🥹🥹💗

🥺

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂