2752
2734

چقد آخه من ساده ام ، چرا به همه اعتماد ميكنم چيكار كنم ؟سريع حرفمو به همه ميگم چون فك ميكنم طرف مقابل داره كمكم ميكنه، واقعا متاسفم براي مادر شوهرم

شوهرم كه قهر كرده بود بهش گفتم از طرفي گفتم كسي نفهمه بماند كه به پدرشوهرم گفته بود و همه فهميدن، حالا اين كه بماند شب قبل از روز دختر شوهرم رفت گفت تا فردا غروب نميام و اين حرفا دو روز بعد از روز دختر مادرشوهرم ز زد كه آره چرا روز  دختر ز زدم جوابمو ندادي منم گفتم من هيچ تماسي ازتون دريافت نكردم و بعد گفت از شوهرت چه خبر گفتم هيچي پنج شنبه كه خونه نبود مثلا روز دختر بود پيش دختراش نبود گفتم والا نميدونم پيش شما بود يا كس ديگه ، زنه ميگه بخدا من خبر ندارم يعني كجا رفته بوده بعد يه هفته فهميدم دست جمعي همشون رفتن كوه چقدر يه آدم ميتونه آشغال باشه كه قسم دروغ بخوره به شوهرمم گفتم دروغ مامانت درومد چقد من ساده و بدبختم كه به اين زن اعتماد كردم، خدا ازشون نگذره اون پنج شنبه كه همه خوش گذروني ميكردن تا صبح سحر اشك ريختم صبحش چشمام باز نميشد اونوقت اين آشغال به من دروغ ميگه خسته شدم ، خيلي از دستشون دلخور و خستم نميدونم به روش بيارم دروغشو كه حالش گرفته بشه يا نه

چند سالته

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
٣٤ سالمه

ضربه نخوردی تو زندگیت  من ۲۰سالمه ۱۸ سالگی یه ضربه ای خوردم که موهام سفید شد نفسم تنگ شد پشتم خم به حدی که خورد شدن دونه به دونه استخون هام رو حس میکردم  و الان شدم یه ۲۰ ساله ۵۰ساله 

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥
ضربه نخوردی تو زندگیت  من ۲۰سالمه ۱۸ سالگی یه ضربه ای خوردم که موهام سفید شد نفسم تنگ شد پشتم خ ...

اي بابا چي بگم برام تجربه نميشه ، خودم الان نابودم در حدي كه با يه تلنگر كوچيك اشك ميريزم أصلا اعتماد به نفس ندارم به خاطر بچه هام دارم زندگي ميكنم 

اي بابا چي بگم برام تجربه نميشه ، خودم الان نابودم در حدي كه با يه تلنگر كوچيك اشك ميريزم أصلا ...

من دیگه اشکم نمیاد خیلی قوی شدم 

شوهر من متاسفانه خيلي لجبازه اين حجم از لجبازيشو نميتونم كم كنم

من خوب نفهمیدم میگی روز دختر همسرت رفته و نیومده  و نگفته کجام و دسته جمعی با خانوادش رفتن تفریح. پیش تو و دخترات نبوده؟

من خوب نفهمیدم میگی روز دختر همسرت رفته و نیومده  و نگفته کجام و دسته جمعی با خانوادش رفتن تفری ...

بله عزيزم روز پنج شنبه غروبش رفت ، منو دخترام خونه يكي از دوستام بوديم كه پيام داد من نيستم تا فردا بعد از ظهر، من حدس زدم شايد با خانوادش باشه خودشم نگفت با كي ميره و كجا ميره، جمعه شبش برگشت، 

بله عزيزم روز پنج شنبه غروبش رفت ، منو دخترام خونه يكي از دوستام بوديم كه پيام داد من نيستم تا فردا ...

چه عجیبه برام . نمیدونم چنین حرکتی رو ما نداشتیم تا بحال. تفریحات دوستانه یا تمی هم داریم ولی در جریانیم