2752
2734
عنوان

یعنی باجناقم منظور داشته ؟

2844 بازدید | 112 پست

پریشب عروسی پسر خاله زنم بودیم باجناقم حسابی سنگ تموم گذاشته بود آرایشگاه رفته بود لباس خیلی مرتب و شیک اینا هی جلو دوربین میرفت

(حالا دامادی من اصلا به خودش نرسیده بود مثل مهمونای عادی بود جلو دوربین نمیومد)

حالا بعد از عروسی پریشب باجناقم اومده بهم میگه داماد زنگ زده ازم تشکر کرده گفته ممنون که سنگ تموم گذاشتی گفتم عه از من چیزی نگفت گفت نه

بعد من خودم گفتم بزار به داماد پیام بدم تعریف کنم از مراسمش همه چی عالی بود خوشحال بشه

بعد گفت که ممنونم تو عروسیم زحمت کشیدین به باجناقت گفتم که ازت تشکر کنه

یادم افتاد که باجناقم گفته بود نه اصلا از تو چیزی نگفته

با این کارش حالا حس میکنم لجه با من می‌خوام یچجوره باهاش هم کلام نشم به جز حال و احوال ولی اون یهو میشینه پیشم تعریف میکنه چیزای که به نفع خودش هستو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدایا توبه 

جاری ها تموم شد بخث رسید به باجناق ها

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

هر روز یه چیز جدید می‌بینیم تو این سرزمین عجایب

ول کن مرد مومن برو بچسب به کار و زندگیت😂😂

میخوای لغو بزنی.برادر داری از دست میری تو این سایت ها🤦‍♀️

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706