2737
2734
عنوان

بچه گربه

122 بازدید | 21 پست

دوستان من یه گربه داشتم که ماه پیش زایمان کرد و سه تا بچه اورد

دارن بزرگ میشن و کم کم نزدیکه ک مستقل از مادر دستشویی کنن

اگه تجربه دارین میشه بگین برای آموزش گربه تو این حالت باید چیکارکرد

الهیییییییی

دستکش یکبار مصرف بپوش یه مقدار کم روغن زیتون بزن به انگشتت اروم خیلی اروم و سطحی مقعدشو در حد چن ثانیه ماساژ بده چون مادرشون لیس میزنه ک بتونن دستشویی کنن

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهیییییییی دستکش یکبار مصرف بپوش یه مقدار کم روغن زیتون بزن به انگشتت اروم خیلی اروم و سطحی مقعدشو ...

خب من کل روز مقعد ماساژ بدم وقتی بزرگترشدن و دیگه خودشون تونستن دفع کنن چی🥺😂

2731
خب من کل روز مقعد ماساژ بدم وقتی بزرگترشدن و دیگه خودشون تونستن دفع کنن چی🥺😂

کل روز نه 😂😐

دوزی دو یا سه بار 

خودشون بزرگ بشن دفع میکنن دیگ لازم نی 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
لازم نیست شما کاری کنی اونا خودشون از پس خودشون برمیان راحت دسشویی شون رو میکنن

دوست عزیز منم چون میدونم راحت دسشویی میکنن و نمیخوام کف خونه این راحتیو ابراز کنن میگم

2740
کل روز نه 😂😐 دوزی دو یا سه بار  خودشون بزرگ بشن دفع میکنن دیگ لازم نی

نه خب من مشکلم همونه

میترسم کف خونه تخلیه کنن بابام منو اونارو بذاره جلو در

منظورم اینه خاکو کجا بذارم چقد بذارم کی بذارم؟ 

نه خب من مشکلم همونه میترسم کف خونه تخلیه کنن بابام منو اونارو بذاره جلو در منظورم اینه خاکو کجا ب ...

ببر بزارش کنار خاک 

بعد مقعدشو ک ماساژ دادی 

خودش اونجا دسشویی میکنه 

2706