2733
2734
عنوان

عشق به مرد متاهل اعدامی

| مشاهده متن کامل بحث + 2319 بازدید | 74 پست
آسیب های روانی که دید ،الانم که موفقه خیلیا میگن این همونی بودش که رفت با مرد زن دار رابطه برقرار کر ...

صدرصد مگه میشه با این اتفاقات اسیب نبینه. ولی اینکه الان زندگی درست موفقی داره معلومه از پسش براومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله دقیقا،ولی زن اون پسره هم اومده بود پیش بابای این دختره و میگفت دخترت منو نجات داد با قربانی کردن ...

ولی فکر کن خانواده دختره کاری نمیکردن و مرده نمیوفتاد زندان اینجوری زنش علاوه بر کتک خوردن هوو ام داشت پس دختره هیچ کار مثبتی نکرده و خانواده دختره ام صرفا برای نجات دخترشون شکایت کردن لطفی به این بیچاره نکردن

دیگه وقتی احساس درگیر میشه و سنگین فکر و وجدان و..کار نمیکنه. الانشم هستن اینجور و زیااد

خیلی جالبه ولی ،حتی شوهر الانشم انداره اون مرد دوست نداره 

کلا ماجرای عجیبی بود

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
2731
صدرصد مگه میشه با این اتفاقات اسیب نبینه. ولی اینکه الان زندگی درست موفقی داره معلومه از پسش براومده

خانواده خیلی مهمه ،روانشناس و جلسات مشاوره و حمایت اونا 

خیلی ها میگفتن دختره چیزخور شده یعنی در این حد مطیع پسره بود کسی که الان جلوی هیچ مردی حتی سرشو خم نمیکنه

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
نمیدونم چرا این مدل داستان ها بیشتر دلم برا خانواده طرف که کلی آمال و آرزو برا بچه شون داشتن و ..... ...

من فقط دلم میخواد سر این مدل آدمارو باز کنم ببینم جای مغز چی توش گذاشتن که همچین حماقتی انجام میدن 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ولی فکر کن خانواده دختره کاری نمیکردن و مرده نمیوفتاد زندان اینجوری زنش علاوه بر کتک خوردن هوو ام دا ...

اونکه آره ولی دیگه این زن میگفت دختر شما نقش اسباب بازیو به جای من تقبل کرد و من راحت شدم 

یجورایی اینارو حرص میداد😂البته که حقشه اون دختر

دختره نشست کنکورش رو خوند و درسش رو ادامه داد ،حقوق شهید بهشتی بود الانم دفتر اسناد داره و یه شوهر خ ...

همشون تهش همینن پشیمون میشن مثل چی 

حالا این ازدواج نکرده پشیمون شده خیلیا میرن با چنتا بچه برمیگردن میگن اشتباه کردیم عقلمون نرسید 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
بله خب دوست داشتن دست خود ادم نیست منم درگیرش بودم...هییی خودش بهت گفت اینو

نه نگفت ولی مشخصه ،الان شوهرش رو با منت و از دید بالا میبینه ،اصلا آدم حساب نمیکنه شوهرش رو 😶

مرده رو برا چی اعدام کردن

کارهای سیاسی و اینا کرده بود مثل اینکه پرونده هم داشته از قبل برای کارهای دیگه من دقیق نمیدونم

من فقط دلم میخواد سر این مدل آدمارو باز کنم ببینم جای مغز چی توش گذاشتن که همچین حماقتی انجام میدن&n ...

آخه الان خیلی پرادعا هست این خانم و جلوی آقایون و همسرش خودشو دست بالا میگیره و خیلی مغروره 

واقعا عجیبه

2706