2733
2734

تنبل تنه لش البته اگه بی امکاناتی لازم حق داری یادمه یه موردی والدینش هیچ کاری براش نمی کردن نه اینکه دختره مقصر نباشه چرا بوده خیلی هم زیاد ولی گاهی میگم آخه والدین عزیز وقتی امکانات به حد نصاب  نیست حق نداری از بچه ات بخوایی  ۶۰۰  ⏰️  درس بخونه انتظارات بی جا نداشته  باش

جواب داد دوماه آخر ک خوتدین؟ من انسانیم با پایه قوی میشه تو این ۵۵ روز قبول شد؟

میشه اگه تا خالا خواندی و چند روز وسطش نتونستی حتما میشه

دوباره بشین بخون

من ریاضی بودم سال ۷۹ بالاترین شرکت کننده ریاضی اون سالها ....آره قبول شدم دولتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب داد دوماه آخر ک خوتدین؟ من انسانیم با پایه قوی میشه تو این ۵۵ روز قبول شد؟

منم انسانی بودم بعد از عید بکوب خوندم و جبران قبل کردم و روانشناسی قبول شدمسال89

نذار بعدش حسرت بخوری این تایم، طلایی دیگه برنمی‌گردد 

2731

درست بخونی ۱ هفته هم‌کافیه اراده کن دوباره شروع کن

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
تنبل تنه لش البته اگه بی امکاناتی لازم حق داری یادمه یه موردی والدینش هیچ کاری براش نمی کردن نه اینک ...

من ازوناییم ک هرچی راجب درس بود برام تهیه کردن💔💔الهی بمیرم

قشنگیش به سختی کشیدنشه🤍❤️

لابد آرزویی تو آیندت نداری، دختر همسایمون رشتش تجربیه معدلشم ۲۰ کنکورو که میگفت راحت بود الانم واسه نهایی کتاب از دستش نمیفته واقعا دمش گرم من خودم معدل بالای ۱۷ نداشتم دبیرستان😁

شما روح ندارید بلکه روحی هستید که جسم دارید👻
منم انسانی بودم بعد از عید بکوب خوندم و جبران قبل کردم و روانشناسی قبول شدمسال89 نذار بعدش حسرت بخو ...

اخه یک ماه و نیم دز عید رفته

ولی خب من از تابستون دارم میخونم اسفند و فروردین نخوندم

لابد آرزویی تو آیندت نداری، دختر همسایمون رشتش تجربیه معدلشم ۲۰ کنکورو که میگفت راحت بود الانم ...

چرا دارم ولی مث ی آدمی شدم ک پاهاش شکسته میخواد بدوعه نمیتونه

عزیزم😂 بنظرتون میشه انسانی با پایه قوی قبول شه این ۵۵ روز یکوب بخونه همش حس میکنم دیگه وقت نیست ا ...

اگه پایه ات قوی باشه آره عزیزم 

پایه قوی خیلی مهمه جوری که نیاز به آموزش نداشته باشی

فقط تست بزن و تحلیل کن ، تحلیل یادآوری باشه برات ، نه که مجبور بشی بری از اول آموزش ببینی

نهایی رو هم که مهم کردن ناچارا الان وقت بذار رو نهایی

ببخشید نتم ضعیف شده ارسال نمیشه 

من ازوناییم ک هرچی راجب درس بود برام تهیه کردن💔💔الهی بمیرم

عزمزمه خب این خانواده ازت توقعاتشون زیاده  میدونی من زندگی یه سری ها رو خوندم برای موفق شدن عین جردن بنفورد گل می کشیدن 

خجالت بکش برامحبت های پدرومادرت برای نخوابی های که روسرت کردن یعنی انقدربی ارزشن که نمی‌خوای بزاری به ارزوشون که خوشبختی توبرسن واقعاکه برات متاسفم 😠😠😠😠😠خوب بود بهت برخوردیابازم بگم😁

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706