2733
2734
عزیزم من یازدهمم دو برابر شما درس میخونم موفقیت حق کساییه که تلاش کنن نه تو که سه ماهه استراحتی در ص ...

سلام عزیزم نه مرسی ازا بلاخره باید ی تلنگر بشه برام

من طول سال ک مدرسه بودم و از تیر ک شروع کردم 

روزای مدرسه روزی ۸ ساعت میخوندم ساعت ۳ تازه می‌رسیدم خونه

روزای تعطیل ک دیگه خیلی

ولی الان زده شدم نمیدونمممم چکار کنمم

قشنگیش به سختی کشیدنشه🤍❤️
تخته گاز رفتی الان تسمه پاره کردی دیگه 

دقیقا فک کنین من روزای مدرسه ک ساعت ۳ می‌رسیدم خ نه ۸ ساعت میخوندم الان نمیتونم برم سمت درس چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش می کنم اگه مشکل اپل آیدی حل نشد کلا یه مدت گوشی رو خاموش کنید تا حساب کار دستش بیاد  هرب ...

حلش کردم دیشب زنگ زده میگه چراایدی روجداکردی  فردایعنی امروز بیامدنبالت بریم سرمزارپویا ماشینت خرابه گفتم نه لطفتوواسه خودت نگه دار احتیاجش ندارم خندیدگفت بدستت میارم تاتونستم فوشش دادم بعدقط کردم وبعدبلاک اماول کن نیست لایه خط دیگ ازصبح زنگ میزنه اونم مسدودکردم دارم دیونه میشم😠😠

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731
حلش کردم دیشب زنگ زده میگه چراایدی روجداکردی  فردایعنی امروز بیامدنبالت بریم سرمزارپویا ماشینت ...

زیاد حساسش نکنید خیلی عادی با موضوع برخورد کنید اگه دوباره زنگ زد بگید که عزادار هستید هرچه حساسش کنید بدتر می کنه و خدای ناکرده ممکنه بهتون آسیب برسونه مراقب خودتون باشید

کاربر آقا
دقیقا فک کنین من روزای مدرسه ک ساعت ۳ می‌رسیدم خ نه ۸ ساعت میخوندم الان نمیتونم برم سمت درس چیکار کن ...

یه هفته استراحت کامل بده به خودت دوباره شروع کن دو ماه وقت داری از قبل هم که خوندی یه هفته وقفه کاری نمیکنه 

درخواست دوستی رد میکنم 
یه هفته استراحت کامل بده به خودت دوباره شروع کن دو ماه وقت داری از قبل هم که خوندی یه هفته وقفه کاری ...

من الان دو ماه و نیمه نخوندم کلا هم ۵۵ رور وقته

دوهفته تا نهایی و ۸ هفته تا کنکور

زیاد حساسش نکنید خیلی عادی با موضوع برخورد کنید اگه دوباره زنگ زد بگید که عزادار هستید هرچه حساسش کن ...

خیلی بی شرفه خیلی پسته لعنتی فامیل نزدیکه به هرکی بگم شرمیشه نمیتونم اروم باهاش حرف بزنم کفری میشم ممنون ببخشی مزاحمتون شدم واقعابه راهنمای نیازدارم نزنم فکشوخوردکنم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
خیلی بی شرفه خیلی پسته لعنتی فامیل نزدیکه به هرکی بگم شرمیشه نمیتونم اروم باهاش حرف بزنم کفری میشم م ...

نه بابا اینقدر حساس نباشید بی محلش کنید خودش خسته میشه گارد دفاعی نگیرید چون فامیل هم هستید خدای ناکرده مشکلی پیش نیاد

کاربر آقا

نمیتونم بخدادارم اتیش میگیرم پست فطرت مرده خورهمه وسایلی که واسه نامزدم خریدموورداشته همه چیزهای که باهم ست بودیم و داره میگ حیف نیست ست نباشیم 😭