2733
2734
عنوان

بیاین نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 24 پست
عزیزم کلا دوس ندارن دلیل بیارن چون دلیلی ندارن و عصبی میشن با این سوال اقایون  گف نرو بگ ...

خب این بعدش باز میگه برو نمیخام ناراحت بشی عصبی بشی میخوای بری برو 

ولی اگ‌برم بعدش میاد میگه من راضی نبودم رفتی😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اخه بین زنو و شوهر و تو رابطه ای ک عشق علاقه هس غرور جا نداره چیزی به اسم پرو شدن نیس با ...

دقیقا درست میگی 

میدونی تو حرفاش میگه ب حرفم‌گوش‌نمیدی مثلا باهام دعوا و‌بحث و اینا میکنی بعد اخرش میگی باشه نمیکنم باشه نمیرم فایده نداره واسم اینجور 

همش میگه دوس دارم یبار یچی بگم تو بگی باشه 

گف‌دوس دارم همون اولش بگی باشه

دقیقا درست میگی  میدونی تو حرفاش میگه ب حرفم‌گوش‌نمیدی مثلا باهام دعوا و‌بحث و اینا میکنی بعد ...

دقیقا همینطوره 

تو رابطه زن و شوهر معمولا خانما بیشتر کوتاه میان و باید با سیاست پیش برن تا ب نتیجه دلخواهشون برسند 

شما خانومی کن و ی مدت چیزی گف قبول کن و باز یطور دیگ وارد بشو برای هدفت اگه جواب نداد دیگ مرحله پایانی جیغ جیغ کن😂❤

شوهر منم اینجور بود همه اش میگفت نرو منم میگفتم میرم اونم بیشتر لج میکرد 

الان نمیگم مثلا جایی دعوتم 

درست شب روزی که قراره برم لباسامو میارم میگم ببین این بهم میاد با شوقو ذوق میگه کجا به سلامتی میگم مثلا فلان جا دعوتم البته خانوادگی ها جمع دوستانه ندارم 

الکی میگه نرو میبینه ذوق دارما میگم باشه ولی آخه دوس داشتم برم 

میگه میگم نرو 

منم میگم باشه لباسارو میذارم جلو چشمش میرم به کارای دیگه ام میرسم!

میبینم خودش اومده میگه انقد ذوق داری برو دلم نمیاد بزنم ذوقت 😂😂😂

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️