2752
2734
عنوان

بیاین نظر بدین

138 بازدید | 24 پست

من قراره عقد کنه یکی دوماه دیگه

دوست پسرمه ۳ساله ک باهمیم 

حالا چند وقت پیش ی جشنی دعوت بودم فیلمبردارش زن بود و هممون هم با شال بودیما مثلا گف خوشم نمیاد بری نرو بعدش دید ناراحت شدم بحث کردم گف برو

مثلا تو گروه دانشگاه هستم پره پسر دختره کلا ولی خب من هیچ حرفی نمیزنم چت نمیکنم 

چیزی نمیگف حالا چندوقته دانشکاه نمیرم گف میگم چرا در نمیای گفتم خب چزا در بیام گف چرا من یچیزی میگم فقط باهام بحث میکنی یبار نشده بگی باشه

حالا قرار بود واس باز دوم برم مدل مکاپ بشم چند بار گف نزو اهمیت ندادم امشب گفتمش میخام برم فردا اینا تو پیام 

گف ببین حرفمو گوش نمیدی 

اضلا نمیدونم رو مخم میزن اینا میترسم محدودم کنه 

البته اینجورم نیستا ولی خب این چیزایی ک دارم میبینم اعصابم خورد میشه

اهرشم میگه برو ها ولی انتظار داره من گوش بدم نرم نکنم

منم دختری نیستم ک ساکت بمونم بحث میکنم وقتیم گوش بدم ب حرفش بعدش اینجوری خودمو میخورم 

نظرتونو بگید لطفا

سعی کن بری مشاور

حس میکنم زیاد مناسب هم نیستین

عزیزم بحثو اینا زیاد نکن همین بحث دعواها باعث دوری سردی میشه

توزندگی مشترک نظر همسرتم مهمه

پس سرلجبازی فلان کاروانجام نده سعی کن بامهربونی رضایتشو بگیری نه با دعوا اینا

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بددله 

شما عقایدت به این آدم نمیخوره 

درستم نمیشه 

شما نمیتونی بری از  کودگی ذهنیت طرف رو پاک کنی بکوبی دوباره بسازیش 

پیر میشی اونم درست نمیشه

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

اقایون یه اخلاقی دارن ک دوس دارن خیلی بالا ببریشون و بهشون اهمیت بدی و بیشتر مواقعا میخان اون باشه و چشمو بشنون تا اون حس سلطه گری و اهمیتو برطرف کنن بعد اجازه بدن

شمام سعی کن یکم بگی باشه بخاطر تو نمبکنم مثلا بعدش با ریش خند انجام بده هم ب هدفت رسیدی هم اون احساس رضایتمندی داره

اقایون یه اخلاقی دارن ک دوس دارن خیلی بالا ببریشون و بهشون اهمیت بدی و بیشتر مواقعا میخان اون باشه و ...

میترسم نمیدونم چیکار کنم 

خیلیییییی همو دوس داریم خیلی

ولی میترسم 

شما اینبارو ب حرف من گوش کن و انجام بده واقعا خوب پیش میره من خودم چندین ساله با همچین ادمی زندگی می ...

اخه میدونی مثلا میگه نرو 

بعد من مثلا میگم چرا نرم خوبه ک فلانه اینجوره یا میگم چرا مثلا فلان کارو نکنم؟ بعد این ناراحت میشه فکر میکنه من دارم ساز مخالف میزنم

خب من نمیتونم‌ک بدون پرسیدم چرا بگم چشم

اخه میدونی مثلا میگه نرو  بعد من مثلا میگم چرا نرم خوبه ک فلانه اینجوره یا میگم چرا مثلا ...

عزیزم کلا دوس ندارن دلیل بیارن چون دلیلی ندارن و عصبی میشن با این سوال اقایون 

گف نرو بگو باشه عزیم هرچی تو بگی بخاطر تو نمیرم یا هرچی یکم بعدش مثلا بگو عزیزم نیگم میشه برم و دلایلت رو بگو خیلی جوابه

2706