2752
2734
آره حنا بزاری نمیزاره بسوزه اگه جوش داری روی بدنت داره برون ریزی میده خواهرم تیروئید داشت قسمت گرد ...

اها مرسی عزیزم 

باورت نمیشه قارچ سکه ای گرفتم ۱بار نوره گزاشتم خشک شد  خوب شدم تاثیراتش زیاده 

اونایی ک عصبانی میشن اگه برن حموم کف پاشون ب مدت ۳_۵دقیقه بزارن کم کم عبانیتشون از بین میره

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چقد خوب میگم در حدی بود ک اطرافیان بگن پوستت روشن شده ؟؟ مثلا پاهات  بگو چندماه زدی اثر کر ...

پاهامو کسی نمیدید که خودم می‌دیدم فقط 😁

۳ ۴ ماه زدم ، ولی همون چند بار اولی که میزنی تاثیرشو میبینی 

۱۵ دقیقه میزاشتم میموند 

حالا چرا چهارشنبه و جمعه ن چی میشه  ن حنا دوست ندارم

طبق روایت باعث بیماری پوستی مثل پیسی میشه 

حنا هم رنگ پوست رو روشن میونه و بهترین سم زدا بری خانمهاهست 

رنگ نمیگیره که

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
منم امتحان کردم،بعد از هربار استفاده خیلی سفید میکنه و تاثیر داره 

یعنی سفیدیش موقته ؟ تا چندروز روشن میمونه ؟ طوری هست که اطرافیان بگن ؟

اینم بگو چندماه زدی اثرشو دیدی

اها مرسی عزیزم  باورت نمیشه قارچ سکه ای گرفتم ۱بار نوره گزاشتم خشک شد  خوب شدم تاثیراتش ز ...

آره سودا رو کم میکنه افسردگی هم رفع میشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
دیگ باید تحمل کنی این زردا نزن له میکنه میکنه چون درصد گوگرد و زرنیخ اگه اشتباه نکنم بالاس . از دارو ...

تحمل میکنم 🥺بهتراز ژیلته

اها مال من اصله پس همونه گفتم درصدش بالاس ک اینجوری میشم

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
حنا و ماست حل کن هروز بزن زود خوب میشی برا من دیگ کار از کار گذشته بود دامن هم جواب نمیداد🤣🤣🤣🤣

اها مرسییییی 

یکی ازدوستان گف بعدش حنا بزارم انشالله سری بعد حنا بزارم ببینم بهتر نمیشه

تحمل میکنم 🥺بهتراز ژیلته اها مال من اصله پس همونه گفتم درصدش بالاس ک اینجوری میشم

پودر دپی بگیر بدون بو هس سفیده و درصدش پایین تره له نمیشی . منک دیگ پماد میزنم راضیم

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود
اها مرسی عزیزم  باورت نمیشه قارچ سکه ای گرفتم ۱بار نوره گزاشتم خشک شد  خوب شدم تاثیراتش ز ...

فقط شدید لیز و سر میشه مواظب باشین مثل من نخورین زمین که پشتم مارکدار شد 😂😉😂

آره سودا رو کم میکنه افسردگی هم رفع میشه

ارهههه

منم شدیدا بدنم سودایی شده برا همون بعد ۴_۵سال دوباره خزیدم استفاده میکنم

یعنی سفیدیش موقته ؟ تا چندروز روشن میمونه ؟ طوری هست که اطرافیان بگن ؟ اینم بگو چندماه زدی اثرشو دی ...

وقتی موها دوباره دربیان طبیعتا روشنی پوست کمتر میشه

ولی در کل وقتی بزنی هم پوست رو روشن میکنه و هم نرم میکنه

برا من که این شکلیه،در طولانی مدت هم طبیعتا اثر روشن کنندگی داره 

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
پاهامو کسی نمیدید که خودم می‌دیدم فقط 😁 ۳ ۴ ماه زدم ، ولی همون چند بار اولی که میزنی تاثیرشو میبین ...

گفتم شاید مامانت اینا میدیدن 

اثر روشن کنندکیش دایمی الانم روشنه ؟

چقد روسن تر کرده مثلا 

یه خانوم میگفت پوستم تناژش سرخ و سفید شده قبلا زرد بود

اها مرسییییی  یکی ازدوستان گف بعدش حنا بزارم انشالله سری بعد حنا بزارم ببینم بهتر نمیشه

من زمانی ک پودر میزدم همیشه همیشه بعد پودر حنا میزدم هم بدن خوشبو میشه هم سفید هم جوش و اینا نمیزنی 

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود
2706