2752
2734
دقیقا اطلااتی که قدیمیا داشتن جامع و کامل بود امروزیا فقط ادعای همه چیز بودن رو دارن

👌👌👏👏👏👏👏👏

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نسبت به بدنم خیلی سفید تر شده و همینطوری مونده نرفته 

وای خدا 😍 چقد خوب ماررررررکشو بگوووو

ببین مطمئنی پاهای خودت سفید تر از دستات نبود ؟ چون قاعدتا مچ پای همه روشن تر از دستشونه 

الان پوست خودت گندمی پاهات سفید ؟

2731
مگ نوره سودارو میبره ؟ قبلا برا چه موردی ازش جواب گرفتی 

اره عزیزم 

من چن سال استفاده میکردم ن عفونتی ن کیست تخمدان داشتم  زیر بغل بران سرطان سینه و کلیه و ریه و ...خوبه 

قسمت خصوصی ...عفونت و انواع کیستا و سرطان رحم ....جلو گیری می کنه 

کسل و کم حوصله نبودم زیاد عصبانی نمیشدم 

بزن تو گوگل خواص شو بخون عالیه 

حتی برا بچها راه درمانی داره 

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
اره عزیزم  من چن سال استفاده میکردم ن عفونتی ن کیست تخمدان داشتم  زیر بغل بران سرطان سینه ...

وای بخدا من پلی کیستیک دارم ینی کیستای ریز زیاد رو تخمدتن ک بشدتتتتت سخته درمانش 

ن عفونت الحمدولله نداشتم چون مجردم 

ولی هم کسل و بی حالم هم بشدت زود عصبانی میشم خود خوری میکنم وسواس و افسردگی گرفتم 

خدایی خوبم میکنه یا تلقینه اینا ؟

وای بخدا من پلی کیستیک دارم ینی کیستای ریز زیاد رو تخمدتن ک بشدتتتتت سخته درمانش  ن عفونت الحم ...

برا من ک خوب بوده 

امتحان کن ضرر نداره