2737
2739

کسی که انقدر گارد داره رو نمیشه بهش توضیح داد و قانعش کرد. 

بهتره خودت بریو نتیجه بگیری. 

باگفتن ما حل نمیشه برات😊

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتم ک‌ میگم

هرجایی که نمیشه رفت بزرگوار. 

بعضیاشون ممکنه سواد نداشته باشن و کاسبی راه انداخته باشن.  الان یکی هست، هم تحصیلات داره هم کلی مدارک مربوطه داره هم واقعا تخصص داره. نتیجه بخش هم بوده و هست. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2731
هرجایی که نمیشه رفت بزرگوار.  بعضیاشون ممکنه سواد نداشته باشن و کاسبی راه انداخته باشن.   ...

ن منظورم اینه از بیخ غلطه مثلا تا مریض میشی میگن از سردی بدنته، در صورتی ک من گرمایی ام و دارم اتیش میگیرم 

طب سنتی خوبه ولی در حد درمان نفخ و رودل. دیگه تو بقیه موارد اعتماد بهش مساوی هست با ریسک از دست دادن ...

اخ گفتی. دقیقا همینه، کاش مردم بفهمن و انقد برا ادم تجویز نکنن