2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
دختر ۴سالع به همراه مادرش که نخود چینی میکرد در زمین نخود گم شده ۴روزه نتونستن پیداش کنن

ای وای، ایشالا هر چه سریعتر صحیح و سالم پیدا میشه 

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
اون منطقه مارهای بزرگ دارن میگن ممکنه مار برده باشه

اها

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

الان داشتم فکر میکردم اونجایی ک رد پای یسنا دیده شده یجور دره طور بوده ، بعد خب هیچ رد پای انسان و حیوان دیگه هم نبوده ، رد پای یسنا هم اگر ادامه داشت ک معلوم بود چ سمتی رفته ، ولی ادامه نداشته انگار ، ترسناک شد 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
فک کنم یکی تازه گمراهشون می‌کنه 

اگر بازپرس وارد ماجرا شه میتونن تناقض تو حرفای خانواده و بقیه رو پیدا کنن مثل ماجرای مادری ک دختر اوتیسمشو کشت و سوال پیچش کردن حرفه ای و لو رفت 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2706