2733
2739
عنوان

خروج مایع زرد از بینی

86 بازدید | 9 پست

خانما همسر من رفته بود فوتسال موقع بازی ارنج یکی از بازیکنا میخوره به سرش از بینیش اب زرد آبکی میاد در حد ۸یا ۹ قطره 

بعد اخرای بازی هم ۵ یا ۶ قطره دوستش که پرستار بوده اصرار میکنه میرن بیمارستان موقع رسیدن به بیمارستانم در حد دوسه قطره میاد 

سی تی اس کن از سر  میکنن به دو تا دکتر و یه سونوگراف نشون میدن میگه چیزی نمیبینن اما انگار یکی از سینوزیتا خالی شده شاید مال اونه تحت نظر باش تا ۴ ساعت بعد دوباره یه سی تی بده 

که این اقا با امضای خودش اومده خونه 

الان از اونموقع دیگه هیچی نیومده سرگیجه و تهوع و صدای تو گوشم نداره اما یکم فین فین میکنه 

منم خیلی نگرانم به نظرتون واقعا سینوزیته یا نشت مایع مغزی نخاعی ؟

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
حتما ببر دکتر خطرناکه 

رفتن دکتر گفته چیزی نمیبینن شاید سینوزیته اما حتما دوباره فردا میبرم سی تی اسکن دوباره 

ببرم پیش مغزواعصاب

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما ببر دکتر خطرناکه 

بریم مغزواعصاب؟؟؟

2731
رفتن دکتر گفته چیزی نمیبینن شاید سینوزیته اما حتما دوباره فردا میبرم سی تی اسکن دوباره  ببرم پ ...

بله احتمال نشت مایع نخاعی هست مایعات بهش بده و استراحت تو اینترنت بزن راهکار بهت میدت

منم سرماخورده بودم و بینیمو بافشار خالی میکردم آب زرد ریخت که عفونت سینوسی بود

خدا کنه اینم عفونت سینوسی بوده باشه تو عکس بود یکی از سینوسا خالی بوده و مغزش مشکلی نداشته گفتن احتمالا سینوسه ولی تحت نظر باش 

بله احتمال نشت مایع نخاعی هست مایعات بهش بده و استراحت تو اینترنت بزن راهکار بهت میدت

از کجا میگید نشت مایغ مغزی نخاعی هست یعنی احتمالش نیس سینوزیت باشه؟

2740
از کجا میگید نشت مایغ مغزی نخاعی هست یعنی احتمالش نیس سینوزیت باشه؟

عزیزم نگران نباش انشاالله عفونت سینوسی بوده. مایعی که از بینی من میریخت عین آب بود و زرد پر رنگ. برام حالب بود. با قدرت فین میکردم این آبه هم میریخت و منم خوشم میومد   

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
عزیزم نگران نباش انشاالله عفونت سینوسی بوده. مایعی که از بینی من میریخت عین آب بود و زرد پر رنگ. برا ...

ایشالا که سینوزیت بوده همسرم میگه زرد رنگ بود و ابکی تو نت نوشته مایع مغزی نخاعی رنگش روشنه 

خداروشکر سرگیجا و سردرد و حالت تهوعم نداره اما خیلی نگرانب فردا حتما میریم دکتر 

اما از دست این اقایون