2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعیده بابا فلک‌مال زمان قاجار بود زمان پدربزرگامونم دیگه فلک‌نمیکردن

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2731
بعیده بابا فلک‌مال زمان قاجار بود زمان پدربزرگامونم دیگه فلک‌نمیکردن

دروغ ک بعید میدونم بگ تاپیکشو قفل کرده بود 

بچه کلاس اولیم بوده بنده خدا میگ شب ادراری گرفته بوده از ترسش میخاسنم بببینم پیگیری گرده دیه گرفته یا عصبی شم

جاست الان
دروغ ک بعید میدونم بگ تاپیکشو قفل کرده بود  بچه کلاس اولیم بوده بنده خدا میگ شب ادراری گرفته ب ...

فلک‌پا و اون اسیبی که از فلک به پا میرسه دیه چندانی نداره . اگه راست باشه اون اسیب روانیش تا اخر عمر رو دوش بچست با هیچ پول و هیچ مجازاتی جبران نمیشه

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2740
آخرین چیزی که گفتن این که شکایت کردن مدرسه هم رفتن  یکی دیگه از مامان‌ها هم با مدیره مشکل داشت ...

امیدوارم ب یه جایی برسه 

خاطرات تلخ تو یاد بچه میمونه  اونم چی فلکی ک مال عهد قاجاره فقطم پسرارو فلک میکردن چ برسه به دختر بچه ی امروزی

جاست الان
فلک‌پا و اون اسیبی که از فلک به پا میرسه دیه چندانی نداره . اگه راست باشه اون اسیب روانیش تا اخر عمر ...

میخاسته بزنتش ولی نزده همون ک جلوی این همه ادم این کارو کردخ بچه بخ مرز جیش کردن رسیده از صد تا زدن بدتره

جاست الان
امیدوارم ب یه جایی برسه  خاطرات تلخ تو یاد بچه میمونه  اونم چی فلکی ک مال عهد قاجاره فقطم ...

انگار باتمام مدارک پزشکی وپتو کثیف بچش رفته مدرسه وداد وبیداد راه انداخته مدیرعم کلی شرمنده عذرخواهی کرده که ببخشنش اینم رفته آموزش پرورش معاونش بوده ودر جریانشون کذاشته اونام کلی ناراحت شدن کفته باید زنگ بزنین مدیر بیاد و پیگیری کنید

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
برای همون روانش نمیش دیه بگیره ؟

روان که دیه نداره جسم دیه داره 

میخاسته بزنتش ولی نزده همون ک جلوی این همه ادم این کارو کردخ بچه بخ مرز جیش کردن رسیده از صد تا زدن ...

خوب چرا جرم‌کودک آزاری انجام داده حبس داره 

2706