2737
2739
عنوان

گیر آدمای زبون نفهم میفتم دائما.

88 بازدید | 11 پست

آقا من تو یه بوتیک لباسای لوکس و وارداتی کار میکنم.

۹۰ درصد اجناسمون برند های معتبر ترک و بنگلادشن.

خودم فاکتوراشو ثبت میکنم میبینم قیمت خریدشون چقد بالاست.

بعد این بوتیک تو یه محله درب داغونه،بیشتر به این دلیل راه افتاده که مشتری که از پیج سفارش میده خیالش راحت باشه که پیج معتبره وگرنه صاحبکارم اصلا رو فروش حضوری حساب نمیکنه.

امروز یه مرده اومد یه دندون تو دهنش نبود پاره و پوره با سه تا بچه کوچیک گف لباس میخوام براشون داشتم قیمت میگفتم یهو وحشی شد فحش میداد داد میزد میگف بی انصافا حروم خورا دزدا این چه قیمته الهی بمیریدو فلان.

من خودم خیاطم این انقدر در نمیاد دروغگو!!!

من اصلا موندم گفتم برو بیرون بابا خیاطی خودت بدوز پس انداختمش رفت.

ولی خب تو که میبینی جنسا لوکسن جیبتم خالیه چرا میای تو که بخوای اینجوری کنی؟!

هی میگفتن من فروشندشونم میگف نه باید ارزون بدی خدا ازت نگذره😐

میگفتی جای داد زدن یکم اطلاعاتتو راجع به مارکا و برندا بالا ببر 

مگه کسی مجبورت کرده بخری از جای دیگه بخر 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا بحث قیمت ب کنار  امنیت داره اونجا اینجوری؟؟؟؟

نه بخدا.

وحشتناکه مخصوصا ظهرا که خلوته درو قفل میکنم.

هرکی میاد مثل انسان های اولیه ن،

یه قطره شعور و فهم نیست فقطم میزان.

یعنی حالم ازین محله و آدماش بهم مبخوره

2731
میگفتی جای داد زدن یکم اطلاعاتتو راجع به مارکا و برندا بالا ببر  مگه کسی مجبورت کرده بخری از ج ...

ببین انقد اینو بهشون میگم زبونم بیحس شده.

هی میان میگن تو این محله چرا قیمتاتون اینه؟

عبدل آباد میده فلان تومن

میگم مگه تولید این محله است؟ ترکیه و چین و بنگلادش

ولی از بس بی شعور و داغونن اصلا حالیشون نمیشه

بدم میاد از همشون

اون شخصو قضاوت نمیکنم ولی بعضیا اونطوری کنار بچه دعوا را میندازن تا بچه بیخیال شه

نبابا بچه هاش خیلی مظلوم بودن.

ما قیمتامون بالاست ولی تنوعمون خیلی زیاده.

تو محله ما اصلا این تنوع نیست.

اینا میگن کار مارو با ۱۰۰هزار تومن راه بنداز.

در خالیکه قیمت خرید خود جنسه ۸۰۰ تومنه

2740
مشکل اینه نباید تو این مناطق جنس گرون و وارداتی اوارد  وسع مردم اونجا در حد جنس پلاستیکه

گفتم دیگه تو تاپیکم،قصدشون اصلا فروش به مردم بومی نیست.

ما فروشمون از پیج و سایته.

اصلا رو فروش حضوری حساب باز نمیکنیم.

ماهی یکی دوتا شاید حضوری بره اونم ممکنه از پیج بیان.

خیلی نکبتن مردم اینجا،ازین گدا گشنه هایین که تا ارنج النگوعن و دندون پیرزناشون یکی در میون طلاعه.

ولی بو گند میدنو لباساشون پاره پورست

ببین انقد اینو بهشون میگم زبونم بیحس شده. هی میان میگن تو این محله چرا قیمتاتون اینه؟ عبدل آباد می ...

😂خدا صبرت بده 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
میدونم خب ب صاحبکار بگو عوض کنه منطقشو  نمیشه ک اونجوری

مبخواستن ببرن سمت بازار

یهو همه چی گرون شد پشیمون شدن

بعد اینجا نزدیک به خونه ما و خودشونه

راه دور بریم میگن بار برسه یا اتفاقی بیفته سخته

خلاصه اسیریم خواهر