2733
2734
عنوان

اخلاق شوهرتون خوب باشه حاضرین برین یه شهر خیلی کوچیک

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگ‌خوب باشه من حتی حاظرم تو کوه تک چادر کنارش زندگی کنم.....ب اندازه کافیه خانوادمو دیدم و محبتامم کردم 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

آره بابا معلومه که میتونی 

خدا رو شکر کن به خاطر شوهر خوبت

چهل دقیقه که راهی نیست عزیزم

اتفاقاً یه تجربه جدیده مستقل شدن انقدر کیف میده

نزدیک عروسیته این جوری هوایی شدی به کم بگذره خوب میشی

۴۰ دقیقه؟

شوهر من اخلاقشم خوب نبود فقط دوستم داشت همین!

تحت تاثیر خانواده اش بود و خیلی اذیتم میکرد بازم باهاش رفتم شهر هایی که حداقل ۱۶ ساعت با خونه ی پدرم فاصله داشت 

خیییلی ام اذیت شدم ولی خب کم کم همه چیز و خدا درست کرد

الانم ۴ ساله تهرانم و از خانواده ام دورم ولی خب راضی ام و انتخاب خودم بوده وگرنه همسرم بارها اصرار کرده اگر سختمه بریم شهر خانواده ام

2740
شهر خیلی کوچیکیه 

تو شهر من هرکجا باشی ی ربع مرکز شهری انقدر کوچیکه تازع پیاده اینه با ماشین پنج دقیقه راه شهر من خیلی خیلی کوچیکه سرچ کن ساوه 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
آره هر هفته شوهرم گفته میبره اما من میگم میتونم تو شهر خیلی کوچیک زندگی کنم عادت میکنم؟

بنی آدم، بنی عادت هست.

انسان به همه چیز عادت می‌کنه

[خانم معلم]تا شقایق هست، زندگی باید کرد🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃هر گلی در زمان خودش شکوفامیشه، صبر داشته باش🧚‍♀️💚 به امید روز‌های بهتر، برای رسیدن به خواسته‌م تلاش میکنم.  Rm من قطعا موفق میشم. و معلّم میشم. 
تو شهر من هرکجا باشی ی ربع مرکز شهری انقدر کوچیکه تازع پیاده اینه با ماشین پنج دقیقه راه شهر من خیلی ...

شهری ک من میخام برم حتی یه پارکم نداره یه پاساژ نداره به خاطر اون میگم 

الان بنده توی همچین موقعیتی هستم 

از شهر خیلی بزرگ به شهر کوچک مهاجرت کردم 

راضی هستم ولی دخترم راضی نیست ،شهر خودمون بیشتر دوس داره 

حتی مهد ثبت نامش کردم ولی از جو خوشش نیومد ،کنسلش کرد

😐🤷🏻‍♀️

شوهر ک خوب باشه حتی توی بیغوله هم میتونی باهاش زندگی کنی و دلت شاد باشه بعد ۴۰ دیقه مسافتی نیس...آدم سر این چیزا دم عروسیش دودل نمیشه...ی دوستی داشتم تک دختر از تهران رفته بود زابل....فقط بخاطر خوب بودن شوهرش

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️
2706