2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توضیح بده...من هم انجام بدم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2731
2740
توضیح بده...من هم انجام بدم

آب نمک غلیظ درست کن آبش کم باشه تابه رو بزار داغ بشه خیلی داغ بعد بگیر روسر کسی ک ترسیده آب نمکو بریز توش ببین چ شکلی میفته .نمک باید کامل تو آب حلش

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
آب نمک غلیظ درست کن آبش کم باشه تابه رو بزار داغ بشه خیلی داغ بعد بگیر روسر کسی ک ترسیده آب نمکو بری ...

خدا خیرت بده

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

وقتی اب نمکو یه نفر میریزه رو تابه خیلی داغ بالای سرت اون صدایی که اون تولید میکنه یجوری میترسونتت باعث میشه ترست بریزه

هیچ ربطیم نداره شکلش چطوری در میاد😬

البته من کلا به این روشا اعتقاد ندارم یه ساله دزد اومده بود خونمون این روشو امتحان کردیم اما هنوز که هنوزه ترس تو جونمه

2706