2733
2734
عنوان

عوارض لتروزول وhcg ریزش ابرو؟

81 بازدید | 10 پست

بچه ها 

دقیقا از وقتی ک لتروزول خوردم و hcg زدم ابروهام شروع کردن به ریزش 

ابروهام تنها قشنگی تو صورتمن کچل شده دنباله یکیشون یکی از بالا کچل شده🥺🥺🥺 برا شما هم عوارضش این بود ؟

چیکارکنم🥺😔

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔

من تقریبا ۷ماهه دارم برای ای وی اف دارو میخورم و امپول میزنم بشدت موهای سرم میریزه 

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
من تقریبا ۷ماهه دارم برای ای وی اف دارو میخورم و امپول میزنم بشدت موهای سرم میریزه 

از جلوی سر ک کچل شدم ، و ریزش موهامم شدید شده

دوتا آمپول انقد عوارض داشت خدای؟

حالا من بچمم نموند ۳ هفتگی دفع شد

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از جلوی سر ک کچل شدم ، و ریزش موهامم شدید شده دوتا آمپول انقد عوارض داشت خدای؟ حالا من بچمم نموند ...

ای وی اف کرده بودی؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
ای وی اف کرده بودی؟؟؟

نه گلی ، تنبلی تخمدان داشتم دکتر لتروزول و hcg داد بعد اونا ابروهام ریختن

نه گلی ، تنبلی تخمدان داشتم دکتر لتروزول و hcg داد بعد اونا ابروهام ریختن

منم اینارو خوردم و زدم ولی موهای سرم میریزه.خدابهمون رحم کنه قربون خدابرم زندگی عادی ای ک برای مردم عادی براماهاشده ارزو من ک دیگه کم اوردم من دوتا سقط مکرر داشتم الان دکتر انتقال جنین داده دعا کنین مثبت بشه بخدادیگه طاقت ندارم خستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم اینارو خوردم و زدم ولی موهای سرم میریزه.خدابهمون رحم کنه قربون خدابرم زندگی عادی ای ک برای مردم ...

الهی که مثبت بشه ، من دلم روشنه که مثبت میشه این ماه💖 مثبت شد حتما تگم کن برات ذوق کنم💖🌈

من برا بچه دوم بود ، گفتم دردسرشون یکی شه ک هیچی دیگه خدا پسرمو نگه داره دومی هم خودش خواست میده نخواست نمیده

الهی که مثبت بشه ، من دلم روشنه که مثبت میشه این ماه💖 مثبت شد حتما تگم کن برات ذوق کنم💖🌈 من برا ...

فداتشم عزیزمی حتما.خداحفظش کنه اگه یدونه داری بیخیال شو بخدا نمیاارزه خودتو داغون کنی من هورمونام بهم ریخته اینقدداروخوردم امپول زدم افسردگی گرفتم بشدت عصبی شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
فداتشم عزیزمی حتما.خداحفظش کنه اگه یدونه داری بیخیال شو بخدا نمیاارزه خودتو داغون کنی من هورمونام به ...

الهی بمیرم ، خدا دستمزد اینهمه زحمتت رو بده عزیزم💖🌈💖🌈💖

من که خودم به لطف خدای متعال داغون شدم بخاطر جراحی پارسالم وگرنه من تنبلی تخمدان نداشتم ، راحت بچمو باردار شدم بدون دغدغه

الهی بمیرم ، خدا دستمزد اینهمه زحمتت رو بده عزیزم💖🌈💖🌈💖 من که خودم به لطف خدای متعال داغون شدم ...

خدانکنه گلم.امیدوارم خداخودش ب همه نگاه کنه واقعا زندگیا سخت شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدانکنه گلم.امیدوارم خداخودش ب همه نگاه کنه واقعا زندگیا سخت شده 

الهی آمین💖🙏🏻🍭

خدا مهربونه 💖