2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
😂

گلم دمنوش جلبک قهوه ای ، من هر هفته با این محصول یک کیلو کم میکنم

اگه میخوای بی منطق حرف بزنی و افکار پوسیده اتو بکنی تو حلقم ، لطفا با من بحث نکن با تشکر 🤝🫶 ، گوزل آذربایجانیم 😍❤️
آره من همیشه تو رژیم و فست بودم میخوردم تاثیر داشت (اگر نمیدونید فست چیه از گوگل سرچ کنید خیلی خوبه)

فست داغونه ، همون حذف قند مصنوعی و ورزش خیلی خوبه

اگه میخوای بی منطق حرف بزنی و افکار پوسیده اتو بکنی تو حلقم ، لطفا با من بحث نکن با تشکر 🤝🫶 ، گوزل آذربایجانیم 😍❤️
آره من همیشه تو رژیم و فست بودم میخوردم تاثیر داشت (اگر نمیدونید فست چیه از گوگل سرچ کنید خیلی خوبه)

میدونم،تاثیر اونقدر زیاده که میگن؟

و اینکه چندروز در هفته فست بودی؟

از کجا میگیری؟ عطاری؟ 

آره عطاری ها دارن ، ولی از یه جای معتبر بخر افزودنی نداشته باشه 

واسه من و مربیم میگیره

فست بهترینه بزن تو اینستا مطالبشو بخون عااالیه

چند ماه گرفتم ، مسلما میدونم روی بدن چه تاثیری داره ، معده من و داغون کرد

فست داغونه ، همون حذف قند مصنوعی و ورزش خیلی خوبه

برای من خوب بود جلو ریزه خورای هام گرفته میشد روند لاغریم تسریع بخش میشد 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2706