2733
2734
عنوان

جاریم گفت دست به بچم نزن 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3525 بازدید | 112 پست
خب خیلی دوسش دارم من به این بچه خیلی وابستم  بخش خوراکی میدم میریزه سطل نمیزاره بهش غذا بدم نمی ...

عزیزم میبینی اینطوره دیگ بهش نزدیک نشو واسه خودت ارزش قاعل باش 

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
بخدا قسم ...تازه بهش خوراکی و اینا میدم میریزه سطل فک،میکنه سم ریختم

وا ولش کن بابا روانپریشو

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگن جاری دشمنه همینو میگن ها مردشور ریختشو ببرن که اینجوری دل نشکنه ،گل بگیرن دهن واموندشو

بخدا من خیلی پارسا‌‌‌ رو دوس دارم از ظهر انقد دلم براش تنگ شده صداش تو حیاط‌میاد دلم پر میزنه نمیتونم برم پیشش مگه من چمه اینطوری رفتار میکنه💔

مرده شور جاریتو ببرن چه ندید بدیده...زنیکه بیشعور ...بره گمشه....ببین تو هنوز جوونی و مطمئن باش بارد ...

بابا جاریشم حتما ۱۶ سالشه دیگه آدم پخته که این حرف نمیزنه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
بچه اوردن  و شوهر کردن واقعا افتخار نیست بیشتر یه اتفاقه .خودتو ناراحت نکن  

عزمزمه منم نمیگم افتخاره ولی خب خیلی ناراحت شدم‌از‌‌ رفتارش آدم با خودش میگه خدایا من مریضی دارم یا دیوونم یا بچشو میزنم اینطوری رفتار میکنه چرا

بخدا من خیلی پارسا‌‌‌ رو دوس دارم از ظهر انقد دلم براش تنگ شده صداش تو حیاط‌میاد دلم پر میزنه نمیتون ...

بره بمیره بابا ولش کن عوضی رو یه بچه زاییده فکر میکنه چه غلطی کرده

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!
دیگه حتی به بچه هاش چپ هم نگاه نکن .بعدشم اشتباه کردی گفتی ک تنبلی تخمدان داری بگو رفتم دکتر گفت علت ...

من نگفتم شوهرم جارش زد آدم دهن لقیه،پیش مامانش گفت دیگ تمام خانوادش نمیدونن دارم فعلا درمان میکنم ببینم خدا چی میخواد❤️

2706