2733
2734
عنوان

جاریم گفت دست به بچم نزن 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3525 بازدید | 112 پست

مرده شور جاریتو ببرن چه ندید بدیده...زنیکه بیشعور ...بره گمشه....ببین تو هنوز جوونی و مطمئن باش باردار میشی به امید خدا ان‌شاءالله دو قلو ...فقط آینده بچه حاریتو خدا خیر بگذرونه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دیگه حتی به بچه هاش چپ هم نگاه نکن .بعدشم اشتباه کردی گفتی ک تنبلی تخمدان داری بگو رفتم دکتر گفت علتش ناشناخته س.سوما تنبلی تخمدان با اصلاح تغذیه درست میشه.بزن اصلاح سبک فلوراتاجیک رو بخون

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من

خاک برسرهمچین ادمایی ادم‌اصلانمیدونه بایدچی‌بگه‌اصلامگه‌همچین کسایی وجود دارم میشه اسمشونو ادم‌گداشت واقعا خمون خدایی نه به ادم بجه یمده تو یه ثانیه میتونه ازت بگیره واقعاجی‌فکرمیکنن باخودشون همچین حرفایی یمزنن

عزیزم عصه نخورمنم مثلشما مشکل داشتیم باهمسرم۶سال نازای الانم ای وی اف کزدن اولین بارنگرفت دومین بارگرفت توهم دنبالشو بگیر مطمین لاش میشی دیگم‌دست‌به‌بچه های همچین بیعشورایی نزار

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤

حتما دکتر رو برید 

حتما داروهارو مرتب بخورید 

اینم بگم دعای نی نی سایتی ها میگیره 

ازشون بخواه دعات کنن تا یال بعد همین موقع بچه ات بغلت باشه بهش شیر بدی 

به امام زمان و خانم فاطمه زهرا خیلی التماس کن ❤️❤️❤️

چقدر بیشعوره،متاسفم عزیزم 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
خاک برسر بیشعورش کنن نفهم اه اعصابم خورد شد باهاش حرف نزن دیگ ب بچشم نگاه نکن اصلا دیگ چ برسه باهاش ...

خب خیلی دوسش دارم من به این بچه خیلی وابستم  بخش خوراکی میدم میریزه سطل نمیزاره بهش غذا بدم نمیزاره باهاش بازی‌کنم انگار من مشکل دارم فک میکنه بچشو چشم‌میزنم همش‌با دود اینا دنبالشه اسپند میکنه

2706