2733
2734
آره من الان واقعا خودم و دارم از وقتی این تاپیک آشنا شدم خداروشکر شوهرم و مجبور کردم برام تو یه سال ...

فقط همسرتو بچسب و با این شم اقتصادیت برای خودتون پس انداز کن و رشد کن و یه زندگی عالی بساز اولویت اول همسر و بچت هستن

خانما

بانک سامان خیلی راحت ، وام میده. بدون ضامن.

سه ماه پول توی حسابتون بمونه. خودکار به اندازه همون پول، بهتون یک ساعته وام میده‌ من گرفتم. ۵ تومن سه ماه توی کارتم بود. ۵ تومن وام داد با سود ناچیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانما  بانک سامان خیلی راحت ، وام میده. بدون ضامن. سه ماه پول توی حسابتون بمونه. خودکار به ان ...

چطوری؟

میشه بیشتر توضیح بدین؟

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

سلام خانمها من الان تاپیک و دیدم منم خدا رو شکر موفق شدم پیش آشنامون که طلا فروشی داره حساب باز کنم و تقریبا قسطی 12گرم طلا ازش آوردم البته الان 4گرم بهش بدهکارم حالا قراره این 4گرم و بدم برم ازش باز 6گرم بیارم البته به نرخ روز باهام حساب میکنه

آره از خرداد یه قرعه جدید شروع میشه فکر کنم زنگ بزنم به صاحب قرعه و همون قرعه رو اسم بنویسم....  ...

رکین جان ان شاء الله ک مشکلت حل بشه و دلت خوش بشه.. عزیزم میتونی وام رسالت بگیری 50تومن یکساله ماهی 4و150تومن قسط.. 💃😉چون خودم زیاد وام گرفتم رسالت به همه پیشنهاد میکنم 

امروز یه حرکت اقتصادی خوب زدم😁 

بلیط تئاتر گرفته بودیم ، خب همیشه این جور مواقع بیرون غذا می خوریم ، ولی در راستای سلامتی و اقتصادی چون غذای بیرونمون زیاد هست خودم که از سرکار اومدم خونه تا همسرم بیاد سریع با نون تست پیتزا درست کردم خیلی هم خوب شد، دیگه همسرم اومد از سرکار شام رو خوردیم و رفتیم تئاتر ، حداقل ۵۰۰ تومن پس انداز شد ، می خوام این چالش رو برای خودم بزارم و هرچی اینجوری پولش خرج نمیشه باهاش عیار بخرم

دوس دارم اگه غذای بیرون بخورم ماهی یه دفعه باشه اونم جایی که غذا و طعم جدیدی رو تست کنم، مثلا رستوران های بین المللی برم و ...

چند وقت پیش تبریز که رفتیم رستوران ماهی خوب رفتیم واقعا غذاش خوب بود مخصوصا میگو سوخاریش که عالی بود تو تهران هم سعادت آباد شعبه داره

before i die i want to be happy and make others happy

سلام دوستان من ماهانه ۱میلیون ۵۰۰ دستم میاد

ک ۵۰۰ قسط وام زنونه دارم بنظرتون با اون ۱ تومن چ میشه کرد؟؟

میشه در مورد این سکه های پارسیان چند سوتی بیشتر توضیح بدین؟؟ ضررسکه کمتره یا طلای کهنه؟؟

برای طلا کهنه باید بمونیم تا پولمون حداقل ب ۳،۴ تومن برسه

😂😂😂 ای خدا از دست این کیبوردا راستی از وقتی اپ تارا رو نصب کردم دو مرحله اول اعتبار ۱ میلیون ...

فک کنم ب خاطر  خوش حسابی باشه 😍

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
کی گفته سود نداره ضرر داره ما ی فرسوده تحویل دادیم ی سورن تحویل گرفتیم البته ماشین فرسوده رو هم خ ...

وا    چرا برای ما گفتتند ۵ تومن بر می داریم   ما کویبک ثبت نام کردیم قرار بود بهار ۱۴۰۳ تحویل بدن   ما عید رفتیم ماشین تحویل بگیریم  گفتنند سود نداره برای شما ضلره  چند جا هم همسرم زنگ زد به نمایندگی  همه همین رو گفتنند    ماشین ۷۰ تومن رو ۵ بر می داشتن   

خانما  بانک سامان خیلی راحت ، وام میده. بدون ضامن. سه ماه پول توی حسابتون بمونه. خودکار به ان ...

5تومن وام رسالت امتیاز میگرفتی 1و800..بدون سپرده.. 10ماهه ماهی 500قسط میدادی ☺️

2706