2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان

بنظرتون اگه کسی یک و نیم پول داشته باشه، یه آپارتمان نقلی تو حومه ی شهر بخره و بده اجاره خوبه؟ شما اگه این مقدار پول داشته باشید چیکار می کنید که سرمایه گذاری مطمئنی باشه و کسب درآمد هم باشه براتون؟

مامان سبحان جون  یکی از دوستامون اینجا گفت وام دی.جی رو بهشون ندادن انگار اعتبار سنجی حتی ب ...

من وام دیج ی پی به خاطر اینکه وام درحال واریز داشتم نداد بقیه خانواده راحت گرفتن

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
پولم سپرده اس وام بهش تعلق میگیره؟

سپرده منظورتون چیه ؟ اگه سود میکرفتید که هیچ ولی اگه همینجوری بدون سود و هیچی تو بانک مونده بله میتونید وام بگیرید ، نهایت اگه رییس بانک خیلی سخت گیر باشن میتونید وام مضاربه بگیرید یعنی پول رو میگیرید یکجا شش یا یک ساله پرداخت میکنید .اگه هم نه که راحت میتونید وام دو ، سه و ..ساله بگیرید 

سلام بچه ها من یه حرکتی زدم امیدوارم جواب بده  اول اینکه رفتم املاک گفتم از اینجا پا میشم و پو ...

عزیزم اگر قصد مهاجرت یا سفرخارج ندارید، دلار برای پس انداز خوب نیست سودش کمه خرید و فروشش سخته

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
راستی عکس ۷ گرم طلام رو هم میگذارم بابت انگیزه.... دستبندش خیلی تمیز و براقه اصلا با نو مو نمیزنه... ...

چقدر  سلیقتونو دوست داشتم،خیلی خوشگلن،مبارکتون باشه،انشاالله به زودی خبر خونه دار شدنتونو اینجا ببینیم 

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
عزیزم اگر قصد مهاجرت یا سفرخارج ندارید، دلار برای پس انداز خوب نیست سودش کمه خرید و فروشش سخته

سال دیگه مهاجرت میکنیم مجبورم تبدیل کنم اونقدر واقعا حمایت هم نداریم امیدوارم دلار افزایش نداشته باشه دیگه یا طلا تا بتونیم بخریم 

راستی عکس ۷ گرم طلام رو هم میگذارم بابت انگیزه.... دستبندش خیلی تمیز و براقه اصلا با نو مو نمیزنه... ...

روکین جان چشمام برقی برقی شد ، خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم و روز به روز بیشترش کنی . 😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹

چجوری من درست میکنم خراب میشه طرز تهیه اش رو میشه بگی

تو دورهمی بیاید اونجا بگم

منم خوراکی میخرم اما مثلا اگه اهل تنقلاتی میتونی تو خونه پفک هندی درست کنی پفیلا درست کنی چیپس درست کنی بيسکوئيت درست کنی که از خوردنش سیر نمیشی

کافیه یا بازم بگم ,؟؟؟

سلام دوستان بنظرتون اگه کسی یک و نیم پول داشته باشه، یه آپارتمان نقلی تو حومه ی شهر بخره و بده اجار ...

من باشم وام خرید ملک هم میگیرم ک حدودا چهارصد میلیونه و خونه رو هم رهن میدم حدودا سیصد میشه

یه خونه پردیس تهران میخرم یا کرج

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2706